Schrijf je in voor onze dagelijkse nieuwsbrief om al het laatste nieuws direct per e-mail te ontvangen!

Inschrijven Ik ben al ingeschreven

U maakt gebruik van software die onze advertenties blokkeert (adblocker).

Omdat wij het nieuws gratis aanbieden zijn wij afhankelijk van banner-inkomsten. Schakel dus uw adblocker uit en herlaad de pagina om deze site te blijven gebruiken.
Bedankt!

Klik hier voor een uitleg over het uitzetten van uw adblocker.

Meld je nu aan voor onze dagelijkse nieuwsbrief en blijf up-to-date met al het laatste nieuws!

Abonneren Ik ben al ingeschreven

Vloerenbedrijf GUVA viert jubileum én toekomst met opvolging door zoon Axel

Het Belgische familiebedrijf GUVA Parket, gespecialiseerd in houten vloeren, laminaat en vinyl, viert dit jaar zijn 30-jarig bestaan. Tegelijkertijd start oprichter Gunter Vansteensel (58) met de geleidelijke overdracht van de zaak aan zijn zoon Axel Vansteensel (23), die al enkele jaren actief meewerkt in het bedrijf.

GUVA werd in mei 1995 opgericht door Gunter, na ervaring te hebben opgedaan als verkoper van houten vloeren. De naam GUVA is een afkorting van zijn naam. Het bedrijf kende een gestage groei en verhuisde in 2021 tijdens de coronaperiode van de Jos Tilborghsstraat in Kalmthout naar een ruimer pand aan de Postbaan in Essen. "Hier hebben we meer ruimte voor toonzaal, winkel én opslag", aldus Gunter.

Zoon Axel stapte tijdens die verhuis mee in het bedrijf. Hij is verantwoordelijk voor de coördinatie en uitvoering van plaatsingen: "Wij bieden vloeren aan voor ieder budget, van nieuwbouw tot renovatie, vaak in samenwerking met aannemers of interieurarchitecten." Ook de renovatie van bestaande parketvloeren is een belangrijke dienst. "Vaak komen er echte pareltjes tevoorschijn na het opschuren", merkt Axel op.

Bron: Het Nieuwsblad

Publicatiedatum: