Schrijf je in voor onze dagelijkse nieuwsbrief om al het laatste nieuws direct per e-mail te ontvangen!

Inschrijven Ik ben al ingeschreven

U maakt gebruik van software die onze advertenties blokkeert (adblocker).

Omdat wij het nieuws gratis aanbieden zijn wij afhankelijk van banner-inkomsten. Schakel dus uw adblocker uit en herlaad de pagina om deze site te blijven gebruiken.
Bedankt!

Klik hier voor een uitleg over het uitzetten van uw adblocker.

Meld je nu aan voor onze dagelijkse nieuwsbrief en blijf up-to-date met al het laatste nieuws!

Abonneren Ik ben al ingeschreven
Interview over vakmanschap, trends en de kracht van goed advies

Carlo Heinemans van GIW Gronsveld: "Woninginrichting zit in mijn bloed"

Wie binnenstapt bij GIW Gronsveld merkt het meteen: hier werken mensen met passie voor het vak. Een van die mensen is Carlo Heinemans, die woninginrichting letterlijk met de paplepel kreeg ingegoten. In dit interview vertelt hij over zijn achtergrond, de trends van nu en het belang van goed luisteren naar de klant.

"Mijn oom had een eigen woninginrichtingswinkel waar drie ooms en drie neven werkzaam waren. Mijn vader was woningstoffeerder. Dus eigenlijk heb ik het vak met de paplepel binnengekregen," vertelt Carlo. Tijdens zijn opleiding liep hij stage bij zijn oom, waarna hij er direct fulltime in dienst ging.

© COREtec®
Wat woninginrichting voor hem zo mooi maakt? "Wij worden nauw betrokken bij het inrichten van het huis van onze klanten. Door de juiste adviezen en keuzes zorgen wij dat onze klanten zich thuis voelen in hun woning." Die persoonlijke benadering vormt de kern van zijn werk.

Op het gebied van trends ziet Carlo een duidelijke tweedeling. "Aan de ene kant vloeren die een warme uitstraling hebben, maar vooral praktisch zijn in onderhoud. Aan de andere kant wordt er wel weer meer met stof gewerkt in de gordijnen, vloerkleden en meubels voor de sfeer en de akoestiek."

Vertrouwen in COREtec
GIW Gronsveld is onder meer dealer van COREtec, een merk dat via leverancier Headlam op zijn pad kwam. "Het onderscheidende is de natuurlijke kurk ondervloer. Isolatie, geluiddemping (10dB) en egaliserend vermogen zijn daarbij de belangrijkste eigenschappen. Daarnaast hebben de planken een natuurlijke en matte uitstraling."

Naast COREtec biedt de winkel een breed assortiment aan vloeren, waaronder:
- Moduleo Lay Red + Dryback
- Quick-Step laminaat en PVC
- Belakos Dryback en Rigid Click
- Tapijt van Interfloor, Desso, Bonaparte, Parade en Belakos
- Marmoleum van Forbo
Maar het blijft niet bij vloeren alleen. Ook alle soorten raambekleding en insectenwering behoren tot het aanbod.

Duurzaamheid
Duurzaamheid is een belangrijk thema bij COREtec, maar Carlo merkt dat het voor veel consumenten nog een abstract begrip is. "Steeds meer consumenten vragen er wel naar, maar er zijn er maar weinig die precies weten wat dit inhoudt. Het is dan aan ons om de klant hier verder over te informeren."

Als klanten niet goed weten wat ze willen, gaat Carlo het gesprek aan. "Vooral de signalen opvangen van alles wat de klant niet wil, is hier van belang." Door goed te luisteren en te adviseren, weet hij klanten te begeleiden naar keuzes die echt bij hen passen.

De ultieme tip van Carlo? "Kijk naar de mogelijkheden binnen je budget. Geef dit duidelijk aan tijdens het aanvangsgesprek. Als niet alles in één keer mogelijk is, begin dan met de meest ingrijpende werkzaamheden zoals vloer en wanden." Een praktisch én doordacht advies van een echte vakman.

Meer informatie:
GIW Gronsveld
www.groterinwonen.nl

Publicatiedatum: