Schrijf je in voor onze dagelijkse nieuwsbrief om al het laatste nieuws direct per e-mail te ontvangen!

Inschrijven Ik ben al ingeschreven

U maakt gebruik van software die onze advertenties blokkeert (adblocker).

Omdat wij het nieuws gratis aanbieden zijn wij afhankelijk van banner-inkomsten. Schakel dus uw adblocker uit en herlaad de pagina om deze site te blijven gebruiken.
Bedankt!

Klik hier voor een uitleg over het uitzetten van uw adblocker.

Meld je nu aan voor onze dagelijkse nieuwsbrief en blijf up-to-date met al het laatste nieuws!

Abonneren Ik ben al ingeschreven

Spring Interior Event bij vanMokum

Designliefhebbers en interieurprofessionals opgelet: Design At VanMokum staat op het programma. Dit event vindt voor de 2e keer plaats, maar nu in de mooie showroom van vanMokum. De vorige editie in de showroom van Belliny fabrics in Naarden Vesting vindt zijn vervolg dit keer dus in Amsterdam-Noord. In een inspirerende setting kan men kennis maken met vooraanstaande ontwerpers en creatives van de nieuwe collecties.

Dit biedt bezoekers de kans om de nieuwste stoffencollecties van Belliny, Bryck outdoor meubelen, Design of the Time stoffen, Label Vandenberg meubelen, Rodam tafels en kasten en de verschillende lampencollecties van VanMokum te ontdekken.



Tijdens het Spring Interior Event zijn ontwerpers en creatives persoonlijk aanwezig om hun collecties toe te lichten en bezoekers mee te nemen in hun creatieve proces. Dit is dΓ© kans om inspiratie op te doen, ideeΓ«n uit te wisselen en te netwerken met professionals uit de interieurbranche.

Architecten, interieurprofessionals en designliefhebbers zijn van harte welkom om dit event bij te wonen. Het belooft een inspirerende bijeenkomst te worden waarin vakmanschap, innovatie en esthetiek samenkomen. Of je nu op zoek bent naar exclusieve stoffen, vernieuwende ontwerpen, meet the creatives achter de collecties, mooie interieurproducten om mee te werken, dit event mag je niet missen!

πŸ“ Locatie: VanMokum, Amsterdam
πŸ“… Datum: Maart 2025
πŸ”— Aanmelden: Meld je hier aan

Voor meer informatie over de collecties, bezoek onderstaande websites (klik op de bedrijfsnaam):
- Belliny
- Bryck
- Designs of the Time
- Label
- Rodam Furniture
- Yarn Collective
- vanMokum

Hier kun je je eenvoudig aanmelden.

Meer informatie:
Belliny BV
Adriaan Dortsmanplein 3
1411 RC Naarden-Vesting
πŸ“ž +31 6 24999303
πŸ“§ [email protected]
www.belliny.nl

Publicatiedatum: