Tijdens de VAKdagen in De Woonindustrie liet Arnoud van Ravensberg alvast zijn gezicht zien bij Coretec®, waar hij per 1 maart als Country Director Nederland aan de slag gaat. "Het voelt als een leuke club", vertelt hij enthousiast. "Coretec is een prachtig merk en ik heb er altijd met veel interesse naar gekeken. Het is fantastisch dat ik hier nu sturing aan mag geven."
Van Ravensberg ziet grote kansen voor Coretec Floors, "de architect van de hybride vloeren", in de Nederlandse markt. "Een groot pluspunt van Coretec is dat er altijd veel voorraad beschikbaar is. Daarnaast hebben we bijzonder mooie producten, een breed assortiment en een hoge servicegraad met een uitzonderlijk laag klachtenpercentage. Dat is echt uniek in de vloerenbranche."
Arnoud van Ravensberg (rechts) staat te trappelen van ongeduld en kwam tijdens de VAKdagen een kijkje nemen in de stand bij de collega's Rob Pfundt en Jeroen Suthof (links).
Met een achtergrond bij Luxaflex, Moduleo en Quick-Step brengt hij een schat aan ervaring mee. "Mijn kennis kan ik hier goed benutten om Coretec verder te laten groeien," aldus Van Ravensberg. Een van de eerste grote initiatieven waar hij naar uitkijkt, is de introductie van COREtec 2.0 tijdens de Flanders Flooring Days. "We presenteren daar de Modular International Gallery Concept, een inspiratieshop voor onze dealers. Dit shop-in-shop-concept wordt verkrijgbaar in verschillende uitvoeringen, waarbij de grootste inspiratieshop maar liefst 30 m² beslaat."
Het modulaire ontwerp is flexibel en geschikt voor zowel grote als kleinere showrooms, en kan worden aangepast aan de specifieke behoeften van de dealer. Het display-concept bevat een aantal innovaties, waaronder verlichte schuifkasten die de reliëfs van de vloeren benadrukken. Klanten kunnen de panelen eenvoudig uit de kast halen en op de vloer plaatsen om ze in hun eigen omgeving te bekijken. Ook biedt de display ruimte om de vloeren liggend te presenteren, wat aansluit bij de manier waarop klanten de producten in hun eigen ruimtes willen zien.
Elk paneel in het display is voorzien van een QR-code die klanten toegang geeft tot digitale tools, zoals demo-interieurs en een room visualizer. Dit stelt hen in staat om de vloer virtueel in hun eigen ruimte te plaatsen, wat het keuzeproces vergemakkelijkt.
Daarnaast biedt het concept de mogelijkheid om een 75-inch scherm toe te voegen, dat wordt voorzien van dynamische content door Coretec, waarmee de showroom meer interactief wordt. Het display is verder gepersonaliseerd voor de dealer, maar behoudt een uniforme merkervaring die de premiumuitstraling van Coretec weerspiegelt.
Het nieuwe display-concept is onderdeel van een bredere merkupdate ter gelegenheid van het tienjarig bestaan van Coretec. Het vernieuwde logo en de presentatie benadrukken de robuuste en premium uitstraling van het merk, waarmee het vertrouwen van klanten wordt versterkt.
Premium merk, premium uitstraling
Volgens Van Ravensberg moet een premium merk als Coretec ook een premium uitstraling hebben. "Het doel is om onze omzet te verhogen en de samenwerking met de juiste dealers te versterken. We willen hen niet alleen voorzien van topkwaliteit vloeren, maar ook van een inspirerende verkoopomgeving."
Met zijn aanstaande start als Country Director Nederland kijkt Van Ravensberg met vertrouwen naar de toekomst. "Ik verwacht veel van onze plannen en kijk ernaar uit om samen met het team Coretec Floors naar een hoger niveau te tillen."
Meer informatie:
Coretec Floors
[email protected]
www.coretecfloors.com