Schrijf je in voor onze dagelijkse nieuwsbrief om al het laatste nieuws direct per e-mail te ontvangen!

Inschrijven Ik ben al ingeschreven

U maakt gebruik van software die onze advertenties blokkeert (adblocker).

Omdat wij het nieuws gratis aanbieden zijn wij afhankelijk van banner-inkomsten. Schakel dus uw adblocker uit en herlaad de pagina om deze site te blijven gebruiken.
Bedankt!

Klik hier voor een uitleg over het uitzetten van uw adblocker.

Meld je nu aan voor onze dagelijkse nieuwsbrief en blijf up-to-date met al het laatste nieuws!

Abonneren Ik ben al ingeschreven

Meubelfabrikant wint prijs voor mooiste stand op January Furniture Show 2025

Een toonaangevende meubelfabrikant kreeg erkenning van de sector tijdens JFS 2025 en won de prijs voor de mooiste stand in Premium Hall 1.

Himolla Polstermöbel GmbH sprak zijn waardering uit voor de onderscheiding en noemde het een "onverwachte en geweldige extra". Het bedrijf bedankte iedereen die heeft bijgedragen aan het succes van de beurs.

Het evenement markeerde een belangrijk moment voor het merk, dat zijn nieuwste ontwerpen liet zien aan professionals en bezoekers uit de sector. Na de positieve ontvangst bevestigde Himolla zijn plannen om terug te komen voor het evenement van volgend jaar.

Bron: LinkedIn.

Publicatiedatum: