Schrijf je in voor onze dagelijkse nieuwsbrief om al het laatste nieuws direct per e-mail te ontvangen!

Inschrijven Ik ben al ingeschreven

U maakt gebruik van software die onze advertenties blokkeert (adblocker).

Omdat wij het nieuws gratis aanbieden zijn wij afhankelijk van banner-inkomsten. Schakel dus uw adblocker uit en herlaad de pagina om deze site te blijven gebruiken.
Bedankt!

Klik hier voor een uitleg over het uitzetten van uw adblocker.

Meld je nu aan voor onze dagelijkse nieuwsbrief en blijf up-to-date met al het laatste nieuws!

Abonneren Ik ben al ingeschreven

Vloerengroothandel Floors BV breidt verder uit

Om nog verder door te kunnen groeien heeft Floors BV het marktingteam flink uitgebreid. Twee nieuwe marktingsmanagers gaan aan de slag bij de vloerengroothandel: Rianne Maris en Anouk Vermolen.


Floris Jeurissen, Rianne Maris, Anouk Vermolen en... kantoorhond Bailey voor het pand van Floors BV.

Rianne heeft de afgelopen twee jaar gewerkt als Campagne Manager, waar ze betrokken was bij het opzetten van 360-campagnes en fungeerde als een schakel tussen online en fysieke winkels.

Met een toekomst zonder cookies in het vooruitzicht, heeft Anouk de afgelopen twee jaar gewerkt aan een project over de kracht van first-party data en hoe dit het beste kan worden geïmplementeerd in onze marketingstrategie. "Hun expertise belooft spannende ontwikkelingen op het gebied van marketing", laat eigenaar Floris Jeurissen weten.

Meer informatie:
Floors BV
Rhone 38
2491 AP Den Haag (Forepark)
070 - 207 93 45
[email protected]
www.floorsbv.nl

Publicatiedatum:

Gerelateerde artikelen → Zie meer