Schrijf je in voor onze dagelijkse nieuwsbrief om al het laatste nieuws direct per e-mail te ontvangen!

Inschrijven Ik ben al ingeschreven

U maakt gebruik van software die onze advertenties blokkeert (adblocker).

Omdat wij het nieuws gratis aanbieden zijn wij afhankelijk van banner-inkomsten. Schakel dus uw adblocker uit en herlaad de pagina om deze site te blijven gebruiken.
Bedankt!

Klik hier voor een uitleg over het uitzetten van uw adblocker.

Meld je nu aan voor onze dagelijkse nieuwsbrief en blijf up-to-date met al het laatste nieuws!

Abonneren Ik ben al ingeschreven

'Philips verzweeg sinds 2010 duizenden klachten over apneuapparaten'

Sinds 2010 heeft Philips nagelaten duizenden klachten van patiƫnten met long- en slaapapneu te melden aan de Amerikaanse toezichthouder, de FDA. Het gaat om meer dan 3.700 klachten van klanten over het verouderen of uiteenvallen van het geluiddempende schuim in beademingsapparaten. Daarnaast heeft Philips verzuimd om ten minste tien sterfgevallen onder gebruikers van de apparaten te onderzoeken en de resultaten daarvan te delen met de FDA.

Dat blijkt uit dataonderzoek van NRC, onderzoekscollectief ProPublica, de Amerikaanse krant de Pittsburgh Post-Gazette en een studententeam van de Northwestern University in Chicago.



Lees hier het complete artikel.

Publicatiedatum:

Gerelateerde artikelen → Zie meer