JR Collections by Jaap Rebel pakte op de laatst gehouden VAKdagen (op maandag 11, dinsdag 12 en woensdag 13 september) flink uit. In de totaal vernieuwde, 1000 m2 grote showroom in De Woonindustrie werden liefst zeventien (!) nieuwe modellen getoond van vooral het eigen label Sofa Industries. Styliste Adaja Vlok had voor sfeer en beleving gezorgd, waardoor de vele bezoekers die de toonzalen op de stands B096 – B211 - B215 – B217 aandeden in een warm bad terechtkwamen.
Jaap Rebel met zijn twee zoons Hermen en Allard en het verdere team hadden het dan ook druk tijdens de VAKdagen, waarop heel veel nieuwe modellen van Sofa Industries werden gelanceerd. "Totaal vernieuwde collecties uiteenlopend van hotel chique tot betaalbaar jong wonen. We zijn niet nieuw op de markt, maar wel zeer vernieuwend", aldus Jaap Rebel.
JR Collections by Jaap Rebel toonde verder op de najaarsbeurs in Nieuwegein heel veel nieuwe stofcollecties van bekende merken als SIC, Textaafoam, Silvera, Leotex, Eurotex, Clochard, Agmamito en Davis.
Ook vaste merken als Beatris Collection en Meblomark waren aanwezig met verschillende nieuwe modellen.
Meer informatie:
JR Collections
Tel: 06 22422654
info@jrcollections.nl