Schrijf je in voor onze dagelijkse nieuwsbrief om al het laatste nieuws direct per e-mail te ontvangen!

Inschrijven Ik ben al ingeschreven

U maakt gebruik van software die onze advertenties blokkeert (adblocker).

Omdat wij het nieuws gratis aanbieden zijn wij afhankelijk van banner-inkomsten. Schakel dus uw adblocker uit en herlaad de pagina om deze site te blijven gebruiken.
Bedankt!

Klik hier voor een uitleg over het uitzetten van uw adblocker.

Meld je nu aan voor onze dagelijkse nieuwsbrief en blijf up-to-date met al het laatste nieuws!

Abonneren Ik ben al ingeschreven

Populaire fauteuil ook in teddy uitvoering

De gummibeer van freistil is in al zijn verscheidenheid al jaren een populair fauteuiltje dat nooit verveeld. Als speels designobject en om wat kleur in je (slaap)kamer te brengen is hij ideaal.

Freistil heeft de 173 fauteuil destijds ontworpen als een moderne en compacte versie van de Art Deco clubfauteuil. Vanwege het opvallende silhouet en oren ook wel bekend als de "gummibeer".

In de nieuwe teddy uitvoering wordt het knuffelgehalte wel heel hoog en transformeert hij van gummibeer naar teddybeer. In deze heerlijke teddy stof zijn ook twee hockers verkrijgbaar en een sierkussen. Exclusief in vijf kleuren: roomwit, lichtgrijs, beige, bruin en het bijzondere lichtroze.

Fijn duurzaam detail: de superzachte teddystof uit Italië is vervaardigd van 100 % polyester uit gerecyclede PET-flessen.

Verkoopprijs 173 fauteuil in teddystof: € 845,-

Meer informatie:
Freistil Rolf Benz
www.freistil-rolfbenz.com

Publicatiedatum:

Gerelateerde artikelen → Zie meer