Really Old Shit opent meubelzaak in Almelo

Erik van Eeuwen (58) opent op 1 augustus in Almelo vintage meubelzaak Really Old Shit. Hij tekende een huurcontract van slechts een jaar, want het is nog niet zeker wat er daarna gaat gebeuren met het pand. Een initiatiefnemer wil namelijk negen woningen bouwen in de toekomst en dat gaat misschien ten koste van de winkelruimte. Dat meldt 1twente.nl.

Really Old Shit zit nu nog in een loods achterin bij een andere meubelzaak in Tubbergen. De meubels worden vooral via internet verkocht.
Of het concept gaat aanslaan in Almelo, weet Van Eeuwen nog niet: "Voor ons is het uitproberen, willen we wel een winkel?" De ruimte in Tubbergen houdt hij echter niet aan om op terug te vallen, aldus 1twente.nl.


Publicatiedatum:



Ook onze nieuwsbrief ontvangen? | Klik hier


Ander nieuws uit deze sector:


Schrijf je in voor onze dagelijkse nieuwsbrief om al het laatste nieuws direct per e-mail te ontvangen!

Inschrijven Ik ben al ingeschreven

U maakt gebruik van software die onze advertenties blokkeert (adblocker).

Omdat wij het nieuws gratis aanbieden zijn wij afhankelijk van banner-inkomsten. Schakel dus uw adblocker uit en herlaad de pagina om deze site te blijven gebruiken.
Bedankt!

Klik hier voor een uitleg over het uitzetten van uw adblocker.