De Deense keukenfabrikant Kvik heropent vandaag (9 juni) haar Deense designwinkel in Leiden-Leiderdorp. De vernieuwde winkel sluit na de metamorfose goed aan bij het nieuwe concept van Kvik, waarbij een warme en huiselijke uitstraling centraal staat. De winkel wordt sinds 1 april geleid door de trotse franchisenemer Gerda Pieterse die de vestiging onlangs overnam van de vorige eigenaar.
De winkel beschikt over het volledige assortiment keukens, badkamermeubels en garderobekasten. Kvik staat bekend om het duurzame Deense design voor een betaalbare prijs in combinatie met persoonlijke service. De vernieuwde winkel in Leiderdorp is één van de 28 vestigingen in Nederland en biedt afspraken op locatie, bij de klant thuis en online videomeetings aan.
Kvik's Franchisenemer Gerda Pieterse.
Duurzame en tijdloze designs
Het concept van Kvik sluit volgens de franchisenemer goed aan bij de Leidenaren. “De inwoners van Leiden zijn divers en hebben uiteenlopende interieurs. De tijdloze Deense designs van Kvik passen door haar strakke lijnen en natuurlijke materialen in vrijwel elk huishouden.” vertelt Gerda. “Ook heeft Kvik een duidelijke duurzaamheidsagenda en produceert het bedrijf sinds begin 2021 CO2-neutraal. Wat de mensen in deze regio daarnaast erg aanspreekt is de juiste prijs-kwaliteitverhouding. Dit vind ik erg belangrijk, want onze klanten hebben vaak lang moeten sparen voor zo’n uitgave.” De vernieuwde winkel bevindt zich in Leiderdorp-Oost. Een omgeving met verschillende woonwinkels en waar je gratis kunt parkeren. “Een bezoekje aan Kvik kun je zo gemakkelijk combineren met een bezoek aan andere meubelspeciaalzaken.”
Open en mensgericht
Gerda vormt sinds 1 april samen met haar team de drijvende motor achter Kvik Leiden-Leiderdorp. Door haar keuken- en interieurervaring weet ze haar klanten van A tot Z goed te adviseren. Gerda is al heel wat jaren werkzaam in de keukenbranche. Ze liep tijdens haar opleiding interieuradvies stage bij Kvik. De mensgerichte benadering sprak haar meteen aan. Na haar stage is ze bij Kvik blijven werken als verkoopmedewerker. Na een jaar begon ze haar eigen bedrijf in interieur- en tuinadvies en nu is ze terug als eigenaar van Kvik Leiden-Leiderdorp.
Naast adviseur is Gerda zelf ook keukenmonteur geweest. Gecombineerd met haar ervaring als verkoopmedewerker bij Kvik en haar eigen bedrijf weet Gerda als geen ander wat voor mensen belangrijk is bij de aanschaf van een keuken. Gerda: “Vooropgesteld is het van belang dat hun wensen gehoord worden en dat we ons goed kunnen inleven in de woonsituatie van de klant. De gesprekken die we voeren zijn altijd open en eerlijk, zodat we de klant echt leren kennen. Naast een mooi uitziende keuken en een goede prijs-kwaliteit verhouding is het belangrijk dat de gebruiksvriendelijkheid en functionaliteit gewoon klopt. We willen uiteindelijk dat de klant blij is met de nieuwe keuken. Daar gaat het om.”
Meer informatie:
Kvik Leiden-Leiderdorp
Elisabethhof 6
2353 EZ Leiderdorp
www.kvik.nl
Abonneren
Vacatures
- Verkoopadviseur | De RuijterMeubel BV
- Market Developer | Fabromont
- Sales- & Interior professional | Just Design
- Accountmanager Oost-Nederland | Hamat
- Accountmanager België | Bijnen Meubel Groep
- Sales en interior professional 12-20 uur p/w | BAAN
- Grafisch ontwerper (studentenjob) | Mobitec
- Accountmanager Noord-Oost Nederland | JAB Anstoetz
- Assistent Store Manager | Table du Sud
- Accountmanager Zuid-Nederland buitendienst | Rogon Products
Weer
Kvik heropent Deense keukendesignwinkel
Publicatiedatum:
Ook onze nieuwsbrief ontvangen? | Klik hier
Ander nieuws uit deze sector:
- 2023-09-27 Keukenbedrijf haalt 1,4 miljoen euro op
- 2023-09-26 Bruynzeel Keukens laat trends zien op vt wonen&design beurs
- 2023-09-25 DMG zet grote stap richting duurzaamheid
- 2023-09-25 Bora presenteert flinke uitbreiding assortiment
- 2023-09-25 KeukenCoach bekroond met bronzen award voor Emerging Franchisor of the Year
- 2023-09-22 Van rustiek tot modern: keukentrends die je wilt ontdekken
- 2023-09-20 berbel komt met nieuwe Skyline Edge modellen en instapmodel in Ergoline-serie
- 2023-09-19 “Ruimte om door heel Nederland te groeien”
- 2023-09-15 2e winkel Arjan Oostra betekent 19e Kitchen4All
- 2023-09-15 Nieuw keukenmerk ziet het levenslicht
- 2023-09-14 Koffieazetapparaat Smeg wint design award
- 2023-09-13 Cuisine d'Oc viert 10 jarig bestaan
- 2023-09-13 Franke bij House4Kitchen 2023 in teken van levenskwaliteit en welzijn
- 2023-09-12 De Schuurman Groep viert 100-jarig jubileum
- 2023-09-11 Samsung toont keukentoekomst op Art of Kitchens tijdens de Küchenmeile
- 2023-09-11 Jan de Jong specialiseert zich niet alleen in verkoop, maar ook in renovatie van keukens
- 2023-09-11 Mythos Black Line van Franke: keukenapparatuur gaat moeiteloos op in het keukenontwerp
- 2023-09-08 Caesarstone onthult de nieuwste keukentrends tijdens Küchenmeile
- 2023-09-07 Vidomes laat keukens circulair verwerken
- 2023-09-07 V-ZUG stelt koelkastorde op zaken