Schrijf je in voor onze dagelijkse nieuwsbrief om al het laatste nieuws direct per e-mail te ontvangen!

Inschrijven Ik ben al ingeschreven

U maakt gebruik van software die onze advertenties blokkeert (adblocker).

Omdat wij het nieuws gratis aanbieden zijn wij afhankelijk van banner-inkomsten. Schakel dus uw adblocker uit en herlaad de pagina om deze site te blijven gebruiken.
Bedankt!

Klik hier voor een uitleg over het uitzetten van uw adblocker.

Meld je nu aan voor onze dagelijkse nieuwsbrief en blijf up-to-date met al het laatste nieuws!

Abonneren Ik ben al ingeschreven

Nieuwe bureau burgemeester komt van 'de sociaalste meubelfabriek van Eindhoven'

Jeroen Dijsselbloem, de burgemeester van Eindhoven, heeft in zijn kantoor een gloednieuw bureau staan. De sociaalste meubelfabriek van Eindhoven, oftewel de stichting Uit de Buurtfabriek, heeft het meubelstuk voor de bestuursfunctionaris gemaakt. Bij het productiebedrijf werken mensen met een afstand tot de arbeidsmarkt.


Het nieuwe bureau van burgemeester Jeroen Dijsselbloem. Foto: Uit de Buurtfabriek.

Het meubelstuk heeft een rijke geschiedenis. Het hergebruikte hout komt namelijk van een vloer en slaapkamer waar ooit voetballers als Björn van der Doelen en Alfred Schreuder hun stappen achterlieten.



Lees hier het complete (premium) verhaal achter het bureau.

Publicatiedatum:

Gerelateerde artikelen → Zie meer