Wekelijks rollen 2500 keukens uit Bergse fabriek

In Bergen op Zoom staat de DKG Keukenfabriek. 'Elke dag realiseren zo’n 250 gemotiveerde collega’s ongeveer 500 keukens per dag', meldt een woordvoerder. 'Niet alleen produceren we onze keukens zelf, maar ook houden we hierbij oog voor onze omgeving. Om je wat meer inzicht te geven, hebben we de belangrijkste resultaten voor je opgesomd.

De cijfers in een gemiddelde werkweek:
• De zaagmachine verwerkt 16.500 onderdelen;
• Worden er 9.300 keukenkasten geassembleerd;
• Worden er 25.000 fronten voorgemonteerd;

Dit samen resulteert in een productie van 2.500 keukens per week. Een deel daarvan komt terecht in onze mooie B2B projecten zoals huurwoningen, kantoorpanden, vakantiewoningen, zorginstellingen en studentenhuisvesting.'



Meer informatie:
DKG Keukenfabriek
https://www.bruynzeelkeukens.nl/zake




Publicatiedatum:



Ook onze nieuwsbrief ontvangen? | Klik hier


Ander nieuws uit deze sector:


Schrijf je in voor onze dagelijkse nieuwsbrief om al het laatste nieuws direct per e-mail te ontvangen!

Inschrijven Ik ben al ingeschreven

U maakt gebruik van software die onze advertenties blokkeert (adblocker).

Omdat wij het nieuws gratis aanbieden zijn wij afhankelijk van banner-inkomsten. Schakel dus uw adblocker uit en herlaad de pagina om deze site te blijven gebruiken.
Bedankt!

Klik hier voor een uitleg over het uitzetten van uw adblocker.