Schrijf je in voor onze dagelijkse nieuwsbrief om al het laatste nieuws direct per e-mail te ontvangen!

Inschrijven Ik ben al ingeschreven

U maakt gebruik van software die onze advertenties blokkeert (adblocker).

Omdat wij het nieuws gratis aanbieden zijn wij afhankelijk van banner-inkomsten. Schakel dus uw adblocker uit en herlaad de pagina om deze site te blijven gebruiken.
Bedankt!

Klik hier voor een uitleg over het uitzetten van uw adblocker.

Meld je nu aan voor onze dagelijkse nieuwsbrief en blijf up-to-date met al het laatste nieuws!

Abonneren Ik ben al ingeschreven

Made.com vraagt faillissement aan

De maandenlange saga rondom Made.com krijgt een nieuw hoofdstuk (en misschien wel het laatste): de online interieurwinkel gaat het faillissement aanvragen. Eerst zal er uitstel van betaling aangevraagd worden. Echter lijkt het een onmogelijke zaak om een koper te vinden, waardoor het faillissement onvermijdelijk zal zijn. Ook de handel in het aandeel is stopgezet. Dat meldt RTL Z.



Nu stelt Made.com medewerkers van accountantskantoor PricewaterhouseCoopers aan als bewindvoerders. In de tijd waarin een bedrijf uitstel van betaling heeft gekregen, kan het proberen zijn schulden te saneren, zodat een faillissement kan worden afgewend. Echter leert de geschiedenis dat dit vaak tevergeefs is.

Lees hier het complete artikel.

Publicatiedatum: