Luminello verhuist naar energieneutraal pand

Het Belgische, ambachtelijke verlichtingsmerk Luminello gaat op 9 januari 2023 verhuizen naar een nieuw pand. ''The future looks bright' staat er op mijn naamkaartje,'' zegt Luminello oprichter en designer Sven Algoet. ''Ik denk dan ook dat dit een ideaal moment is om te investeren in de toekomst, en ervoor te zorgen dat we onze klanten nog beter kunnen ondersteunen.''

Dat is ook de reden dat Luminello binnenkort verhuist naar een nieuw pand, waar niet enkel het magazijn en de burelen worden ondergebracht, maar ook de belevingsruimte. ''Een Luminello verlichting verkopen is moeilijk, want het gaat bij ons niet enkel over hoe een armatuur eruitziet, welke lichtopbrengst er is. Minstens even belangrijk voor ons is de productiemethode, kwaliteit en hoogstaande afwerking,'' aldus Sven. ''Dat laatste is bij onze dealers niet altijd evident om te vertellen, en laat het nu net dat zijn waar wij, naast het unieke design, ons in de verlichtingsmarkt mee onderscheiden.''

Luminello gebruikt enkel koper, messing en pyrexglas als grondstof, en zo zijn er volgens de lichtontwerper niet veel. ''Architecten - verdelers en end-users het eindproduct laten voelen, de nuance van kleuren met hun afwerking tonen, behoort dan ook tot de kerntaak van deze nieuwe showroom.'' In de showroom wordt ook de tijd genomen om vragen van (interieur) architecten, te beantwoorden en de collecties van dichterbij te kunnen bekijken. 

Het energieneutrale pand is perfect bereikbaar, op slechts 2 minuten van de uitrit E17 De Pinte (E17 Gent - Kortrijk).  

Meer informatie:
Luminello - Sven Algoet 
info@luminello.be 
www.luminello.be 


Publicatiedatum:
Auteur:
©



Ook onze nieuwsbrief ontvangen? | Klik hier


Ander nieuws uit deze sector:


Schrijf je in voor onze dagelijkse nieuwsbrief om al het laatste nieuws direct per e-mail te ontvangen!

Inschrijven Ik ben al ingeschreven

U maakt gebruik van software die onze advertenties blokkeert (adblocker).

Omdat wij het nieuws gratis aanbieden zijn wij afhankelijk van banner-inkomsten. Schakel dus uw adblocker uit en herlaad de pagina om deze site te blijven gebruiken.
Bedankt!

Klik hier voor een uitleg over het uitzetten van uw adblocker.