Schrijf je in voor onze dagelijkse nieuwsbrief om al het laatste nieuws direct per e-mail te ontvangen!

Inschrijven Ik ben al ingeschreven

U maakt gebruik van software die onze advertenties blokkeert (adblocker).

Omdat wij het nieuws gratis aanbieden zijn wij afhankelijk van banner-inkomsten. Schakel dus uw adblocker uit en herlaad de pagina om deze site te blijven gebruiken.
Bedankt!

Klik hier voor een uitleg over het uitzetten van uw adblocker.

Meld je nu aan voor onze dagelijkse nieuwsbrief en blijf up-to-date met al het laatste nieuws!

Abonneren Ik ben al ingeschreven
''Schade aan binnenlandse productie''

Vietnam legt vier maanden antidumprechten op Chinese meubelstukken

Vietnam zegt dat het tijdelijke antidumpingrechten zal opleggen op bepaalde meubelstukken die uit China komen, volgens een verklaring van Reuters.

Het Vietnamese ministerie van Industrie en Handel zei dat de rechten medio oktober zullen beginnen en variëren van 21,4% tot 35,25%. De taken blijven vier maanden van kracht.

De invoer van tafels en stoelen uit China is volgens de verklaring "aanzienlijk" toegenomen en heeft schade toegebracht aan de binnenlandse productie. Reuters zei dat de verklaring niet verder uitwerkte.

De verklaring komt een maand nadat het Amerikaanse ministerie van Handel oordeelde dat bepaalde hardhouten multiplexproducten en gefineerde panelen die uit Vietnam worden geïmporteerd, daadwerkelijk uit China komen. Als gevolg daarvan oordeelde het DOC dat die invoer onderworpen zou zijn aan tarieven tot 200%.

Bron: FurnitureToday

Publicatiedatum: