Met gepaste trots kondigt KAAN Architecten aan geselecteerd te zijn om het Courthouse in Nancy (Frankrijk) te mogen ontwerpen.
''Na een wedstrijd van de APIJ (Agence publique pour l'immobilier de la justice) werd ons ontwerp geselecteerd uit 4 genomineerde projecten uit 81 inzendingen.''
Het gerechtsgebouw in Nancy zal de straf-, burgerlijke, sociale en handelsrechtbanken samenbrengen op één plek. Het creëren van een unieke hub voor deze juridische entiteiten heeft tot doel de voorwaarden voor het verwelkomen van het publiek en de werking van alle rechtbanken te verbeteren.
Gelegen op de site van de voormalige #Alstom fabriek in het noordoosten van de historische kern van Nancy, markeert het nieuwe gerechtelijke complex de eerste fase van de transformatie van dit historisch industriële gebied in een opkomend ecologisch district. Ons project herstelt de architecturale en ruimtelijke integriteit van de voormalige assemblagehal en transformeert deze in verschillende onderling verbonden ruimtes.
Bron: LinkedIn.