CBM aanwezig op HoutPro+ in november

Van 1 t/m 4 november is het weer tijd voor HoutPro+. Na vijf jaar kan de houtverwerkende branche elkaar hier weer ontmoeten. In congrescentrum 1931 vertelden de organisatie en verschillende deelnemende partijen wat men kan verwachten van het evenement.Monique van Niekerk, relatiemanager van Koninklijke CBM: “In november staan wij voor het eerst sinds jaren weer op de HoutPro+. Het doel van deze beurs is om onze leden en Business Partners op te zoeken én onze leden uit te nodigen voor een bezoek. We willen het gesprek aangaan met ondernemers en werknemers in de branche, we willen horen wat er in de branche speelt en hoe zij ermee omgaan. We willen ook aangeven waar wij als branchevereniging mee bezig zijn, zoals de verduurzaming van de branche, bijvoorbeeld het recyclen van MDF en spaanplaat (Wood Loop).”

Meer informatie:
Koninklijke CBM
www.cbm.nl

HoutPro+
www.houtproplus.nl


Publicatiedatum:Ook onze nieuwsbrief ontvangen? | Klik hier


Ander nieuws uit deze sector:


Schrijf je in voor onze dagelijkse nieuwsbrief om al het laatste nieuws direct per e-mail te ontvangen!

Inschrijven Ik ben al ingeschreven