Studio HENK breidt de Elements Outdoor familie uit met twee nieuwe designs: de Lounge en de Coffee Table. Vorig jaar zomer lanceerde het merk de Elements Outdoor Collectie: buitenmeubels gemaakt van de elementen voor de elementen. Met de collectie bewijst het Nederlandse interieurmerk dat duurzame designmeubels niet alleen voor binnen, maar voor buiten net zo belangrijk zijn.
Duurzame materiaalkeuze is een belangrijk speerpunt voor het merk. De Elements Outdoor Collectie is gemaakt van Iroko hout: een langzaam groeiende hardhoutsoort afkomstig uit FSC-gecertificeerde bossen in Zuid-Afrika. Als het hout onbehandeld blijft, gaat het meubelstuk langer mee, heeft het minder onderhoud nodig en krijgt het na verloop van tijd een natuurlijke grijsachtige tint. Iroko hout heeft een gemiddelde levensduur van zo’n 25 jaar wat het een verantwoorde materiaalkeuze maakt. Met deze collectie bouwt Studio HENK verder aan zijn duurzame ambities om de meubelindustrie in de toekomst zero-waste te maken.
Elements Outdoor Lounge
"Buitenleven in luxe doe je met de Elements Outdoor Lounge. Van weelderige tuinen tot stadsterrassen; de Elements Outdoor Lounge zal het middelpunt van elke buitenruimte zijn door de moderne uitstraling en belichaming van ultieme ontspanning. Door de modulaire samenstelling creëer je de perfecte setting voor iedere ruimte met keuze uit hoek-, midden- of hocker elementen", aldus Studio HENK.
Dankzij de verwisselbare elementen kan de lounge dit zomerseizoen alle dierbare momenten hosten; van een solo-koffiemomentje in de ochtend tot een gezellige middag met de hele familie. De lattenbodem van het frame kan zowel horizontaal als verticaal worden gebruikt worden en de waterafstotende kussens van Sunbrella-Heritage zijn verkrijgbaar in verschillende stoffen en kleuren.
Elements Outdoor Coffee Table
Gekenmerkt door zijn strakke, grafische latten is de Elements Outdoor Coffee Table zowel tijdloos als duurzaam in zijn ontwerp. De Coffee Table was al eerder te zien in een rechthoekig formaat, Studio HENK koos ervoor om deze te vervangen door een vierkant formaat die toegankelijker is voor kleinere buiten settings.
Het frame is duidelijk familie van de Elements Outdoor Lounge in design- en materiaalgebruik waardoor deze naadloos te combineren zijn voor een coherente look. De tafel heeft een formaat van 75x75cm en kan op zichzelf staan als een vierkant element, of worden gecombineerd om een rechthoekige tafel te creëren.
De Elements Outdoor Lounge en de Elements Outdoor Coffee Table zijn vanaf 9 mei 2022 verkrijgbaar bij retailers, via de webshop en in de winkels.
Meer informatie:
Studio HENK
www.studio-henk.nl

Abonneren
Vacatures
- Sales Manager Benelux & Export | Mobitec
- SEA Marketeer | Toppoint
- Accountmanager | Toppoint
- Commercieel medewerk(st)er Binnendienst | The Mosaic Factory
- Accountmanager met passie voor vloeren regio Midden/Oost Nederland | INTR.
- Accountmanager raamdecoratie regio Noord-Oost Nederland | INTR.
- Accountmanager raamdecoratie regio Zuid Nederland | INTR.
- Commerciële medewerker buitendienst regio Zuid | Interstil
- Ervaren meubelbezorger met handige handjes | Prummel
- Client Services Specialist | Studio Piet Boon
Top 5 - gisteren
- Duitse woonwinkel laat Nederlandse groothandel zitten met rekening van 300.000 euro
- Daily Trade Fair verwelkomt 8 nieuwe exposanten
- 'Voor retailers is het belangrijk om op de onzekere vooruitzichten in te spelen door minder voorraden in te kopen'
- Officiële opening Spoormakers Interieur
- RSGA Design neemt verlichtingsbedrijf over
Top 5 - afgelopen week
- Containerschip 123 dagen onderweg van China naar Rotterdam: een nieuw record
- Rechtbank verklaart Ben Demmers Design failliet
- 'Tarieven zeecontainers dalen weer, maar nog steeds veel hoger dan vorig jaar'
- Revor Group komt winkeliers tegemoet
- Groothandel INTR. gaat zich verder specialiseren in verschillende hoofdgroepen
Top 5 - afgelopen maand
Weer
Studio HENK lanceert volledige Elements Outdoor Collectie met twee nieuwe designs
Publicatiedatum:
Ook onze nieuwsbrief ontvangen? | Klik hier
Ander nieuws uit deze sector:
- 2022-05-18 Levenslange garantie op recycleerbare designbloempot
- 2022-05-18 ‘Het foute, Belgische klimaat is reden van succes’
- 2022-05-18 fonQ: dit zijn dé tuintrends voor zomer 2022
- 2022-05-17 Extremis zet zijn tuin open voor een echt Belgisch tuinfeest op Salone del Mobile
- 2022-05-17 Do-it-yourself-video Gamma over maken van boomhut wint prestigieuze award
- 2022-05-16 Veiligheidswaarschuwing voor opvouwbaar ligbed
- 2022-05-13 ‘Buitenleven stimuleert vraag naar screens’
- 2022-05-11 Nieuwe outdoorcollectie voor Kave Home
- 2022-05-11 Nederlands ontwerp WoodCruise geselecteerd voor Masterly Milaan
- 2022-05-10 Roderick Vos presenteert buitenhaard 'Fennek' die in twee maten verkrijgbaar is
- 2022-05-09 Studio HENK lanceert volledige Elements Outdoor Collectie met twee nieuwe designs
- 2022-05-06 'Tweede Limburgse Exterioo is een feit'
- 2022-05-06 'Intratuin wordt niet zo strak aangestuurd als een modeketen'
- 2022-05-04 Farrow & Ball en Kelly Wearstler lanceren kleurenpalet voor buiten
- 2022-05-03 Fabrikant buitenmeubilair viert 30-jarig bestaan
- 2022-05-02 Doga-serie te zien op Design District
- 2022-04-28 Kettal-collectie geïnspireerd op het traditionele spel van hoefijzers
- 2022-04-26 Opzoek naar comfortabele tuinmeubels? Hier moet je opletten
- 2022-04-26 Design2Chill biedt verwarmde zit- of rugkussens waardoor je langer buiten kunt genieten
- 2022-04-25 Royal Botania in de race voor Voka Prijs 2022