Schrijf je in voor onze dagelijkse nieuwsbrief om al het laatste nieuws direct per e-mail te ontvangen!

Inschrijven Ik ben al ingeschreven

U maakt gebruik van software die onze advertenties blokkeert (adblocker).

Omdat wij het nieuws gratis aanbieden zijn wij afhankelijk van banner-inkomsten. Schakel dus uw adblocker uit en herlaad de pagina om deze site te blijven gebruiken.
Bedankt!

Klik hier voor een uitleg over het uitzetten van uw adblocker.

Meld je nu aan voor onze dagelijkse nieuwsbrief en blijf up-to-date met al het laatste nieuws!

Abonneren Ik ben al ingeschreven

Decorette Nieuw-Vennep ondergaat metamorfose

De afgelopen tijd zijn de handen flink uit de mouwen gestoken in Nieuw-Vennep. Tijdelijk werd Decorette Woonatelier gesloten, zodat het een ware metamorfose kon ondergaan. En dat is aardig gelukt. Afgelopen vrijdag was de heropening en mocht iedereen kennismaken met de tweede Decorette pilot store van Nederland.



“Daar zijn we natuurlijk trots op”, vertelt eigenaar Albert Hoegen Dijkhof aan het Witte Weekblad. “Twee keer eerder zijn we uitgeroepen tot Decorette van het Jaar, dan is pilot store zijn extra leuk. Waarvoor klanten bij ons terecht kunnen? Een totaalpakket voor je woning: vloeren, wanden, gordijnen, zonweringen, woonaccessoires en verf. We zijn echt een woonatelier, iedereen kan hier zijn woondromen waarmaken!”

Lees hier het hele interview met het Witte Weekblad.

Publicatiedatum:

Gerelateerde artikelen → Zie meer