Samen met Zuiver Group start creative director Caroline van Velze van Zuiver Group de 2e inzamelactie voor Oekraïne. Deze keer wil ze graag de kinderen helpen die uit het weeshuis in Dnjepopetrovska zijn geëvacueerd. Het gaat om 32 ernstig zieke kinderen met 7 begeleiders. Zij worden opgevangen in een revalidatiecentrum in Polen, in de buurt van de geboorteplaats van Caroline Poolse vriendin Magda.
Creative director Caroline van Velze van Zuiver Group.
"Ik help Magda met inzamelen en wij zullen de Zuiver Group vrachtwagen weer ter beschikking stellen om de spullen te brengen", laat Caroline weten.
In overleg met de directrice van dit revalidatiecentrum is een lijst samengesteld met de spullen die zij het hardst nodig hebben:
- Luiers in maat 5 en hoger
- Natte doekjes (wipes, snoetenpoetsers etc)
- Shampoo en douchegel
- Wasmiddelen (poeder of vloeibaar)
- Keukenpapier, toiletpapier
- Rijst, (gedroogde) pasta, pastasaus in pot of blik
- Plastische bekers, antilek drinkbekers, plastic bordjes en bestek
- Schoonmaakmiddelen
- Waterdichte matrasbeschermers 60x90 cm, wasbaar
- Wegwerp waterdichte matrasbeschermers
- Beddengoed set 140x200 (matrashoes, dekbedhoes, dekbed)
- Handdoeken
- Mondkapjes, plastic handschoenen, covid tests, disinfectie gel
- Medicijnen: kinder paracetamol
- Kleding: jogging broek, legging, t-shirt, sokken, pyama, vanaf maat 128 tot en met Large Ondergoed vanaf maat 128
- Slippers vanaf maat 34
- Kleurboeken en kleurpotloden, spelletjes
Alle producten kunnen gebracht worden naar Zuiver aan de Schoot 2 in Westzaan. "Je kan het door de week afleveren tussen 9.00 en 17.00 uur, binnen bij de receptie. We willen 1 april vertrekken en we gaan het er zelf heenbrengen, dus je weet zeker dat het weer goed aankomt", besluit Caroline.
Meer informatie:
Zuiver Group
www.zuivergroup.nl