Rogier Stoop, commercieel directeur en tevens mede-eigenaar van Jan Krediet wil graag zijn steentje bijdragen aan de gevolgen van de oorlog in Oekraïne. Onlangs is er een grote lading vanuit Malaga vertrokken om goederen af te geven aan het oorlogsgebied. Dit was een initiatief van het Rode Kruis en Maydan Malaga.
De hulptroepen in Malaga die de vrachtwagen van Jan Krediet volladen voor vertrek naar Polen.
Rogier vindt het belangrijk om op zijn manier een steentje bij te dragen aan de oorlog. ''Als transportbedrijf werden wij onlangs benaderd door een importeur die in Malaga woont en werkzaam is voor een interieurmerk. Er waren enorm veel goederen ingezameld, maar er waren niet genoeg vrachtwagens beschikbaar om alle goederen weg te brengen. Zodoende werd Jan Krediet gevraagd en hebben we besloten kosteloos het vervoer te regelen naar de grens in Polen.''
''De loods in Malaga loopt over van de dozen, pallets en zakken. Het was hartverwarmend te zien hoe tientallen vrijwilligers bezig waren alles te classificeren en sorteren, op pallets te zetten en prioriteiten te stellen,'' vertelt de coördinator van het project in Spanje.
Meer informatie:
Jan Krediet
Rogier Stoop
[email protected]
www.jankrediet.nl
Tel: 0512 539 539