Bostik en Headlam hebben officieel een startschot gegeven aan de samenwerking met het ondertekenen van de overeenkomst. "Tijdens ons bezoek aan Bostik in Oosterhout heeft ons salesteam een eerste productintroductie gekregen waarbij in detail het gebruik en toepassing van de producten door specialisten Ernst Bannink en Fedde Trinks werden bij gebracht", meldt Headlam in een persbericht.
Rob van de Sande met rechts Erwin van Beek.
Bostik is een wereldwijd opererende lijmspecialist in de bouw, industrie en consumentenmarkt, gesplitst in twee deelmarkten: wand & vloer en montage & afdichting. Als specialisten in het ontwerpen en vervaardigen van kleefstoffen trachten zij de markt voortdurend te ontwikkelen door producten van de volgende generatie te bedenken. De oplossingen voldoen aan de meest veeleisende bouwvoorschriften en milieunormen.
"Het vloerassortiment is bij Bostik onderverdeeld in verschillende categorieën, aan onze collectie hebben wij onderstaande producttypes toegevoegd: Primers, Egalines en Lijmen", aldus Headlam.
Bekijk in de nieuwsbrief van Headlam de verschillende producten van Bostik, die te verkrijgen zijn bij de groothandel in raamdecoratie en vloerbedekkingen.
Meer informatie:
Headlam
www.headlam.nl
www.lifestyle-interior.nl
Bostik
www.bostik.com