Schrijf je in voor onze dagelijkse nieuwsbrief om al het laatste nieuws direct per e-mail te ontvangen!

Inschrijven Ik ben al ingeschreven

U maakt gebruik van software die onze advertenties blokkeert (adblocker).

Omdat wij het nieuws gratis aanbieden zijn wij afhankelijk van banner-inkomsten. Schakel dus uw adblocker uit en herlaad de pagina om deze site te blijven gebruiken.
Bedankt!

Klik hier voor een uitleg over het uitzetten van uw adblocker.

Meld je nu aan voor onze dagelijkse nieuwsbrief en blijf up-to-date met al het laatste nieuws!

Abonneren Ik ben al ingeschreven

Prille koppeltjes krijgen onderdak in huisjes van Point-Virgule

Wie goed luistert, hoort ze op een zonnige winterdag al tjilpen. Vogeltjes schieten stilaan uit hun winterveren en zetten hun mooiste zangstem op, op zoek naar een partner om samen een nest te bouwen. Maar de zoektocht naar een nest is voor veel prille koppeltjes makkelijker gezegd dan gedaan, want huizen zijn beter geïsoleerd, gaten en kieren worden gedicht, hagen en heggen maken plaats voor schuttingen... Point-Virgule helpt hen daarom een handje, of beter een vleugeltje, met een voeder- en vogelhuisje. 

Na een koude winter, verandert alles eindelijk terug in een groen palet. Point-Virgule verfraait het buiten graag met haar mooie vogel- en voederhuisjes. Kleuren als jagersgroen, okergeel, oranje of naturel beloofden vorig jaar al kleur en fleur, dit jaar vervoegen eucalyptusgroen en gebroken wit om net hetzelfde te doen: leven in de brouwerij brengen. En dat doen niet alleen de kleuren, maar ook de constante stroom aan tuinvogels die er hun gading vinden. Voor jou mag het misschien enkel een smaakvol item zijn, voor de vogels in je tuin creëer je een smakelijk en/of knus paradijs.

Een duurzaam stulpje
Een vogelhuisje of -voederschaal van Point-Virgule kent een mooi, strak design met een duurzaam karakter, door de milieuvriendelijke bamboevezel. Het bamboevezel van Point-Virgule is een samenstelling van bamboevezel en maïs, versterkt met melaminehars. Je kan het bovendien makkelijk (zonder vijzen) ophangen aan een tak of aan je balkon. Je hangt het wel best twee meter boven de grond, zodat de vogels veilig op hoogte blijven van al wat parterre op de loer ligt. Richt ook de opening steeds naar het oosten. Uit de andere windstreken komt er namelijk te veel zon, regen en koude.

Point-Virgule timmerde dit jaar aan twee nieuwe vogelhuisjes in de vorm van een eikel. Verkrijgbaar in groen en okergeel.

Hang(ry) in there!
Een hip stulpje is één ding, een goedgevuld voederhuisje een tweede. Voederhuisjes zijn namelijk essentieel om onze gevleugelde vrienden van voldoende spijs en drank te voorzien. Wist je trouwens dat vogels niet alleen tijdens de winter, maar ook in de zomer nood hebben aan extra voedsel? ’s Winters genieten ze van lekkernijen om hun lichaamstemperatuur op peil te houden, terwijl ze in de lente voldoende energie nodig hebben om hun kleintjes groot te brengen. Wees dus een goede gastvrouw of -heer en vul de huisjes op tijd en stond met lekkers!

Point-Virgule voegde enkele leuke vormen en tinten toe aan haar voedercollectie uit bamboevezel. Een voederhuisje in de vorm van een druppel – in nieuwe kleuren gebroken wit en eucalyptusgroen – en een gloednieuw vogelbad/voederschaal – in bestaande kleuren groen en okergeel – bieden onze tuingasten extra comfort. Ook een coconvormig voederhuisje in oranje en eucalyptusgroen mag de collectie dit voorjaar vervoegen.

Publicatiedatum: