Schrijf je in voor onze dagelijkse nieuwsbrief om al het laatste nieuws direct per e-mail te ontvangen!

Inschrijven Ik ben al ingeschreven

U maakt gebruik van software die onze advertenties blokkeert (adblocker).

Omdat wij het nieuws gratis aanbieden zijn wij afhankelijk van banner-inkomsten. Schakel dus uw adblocker uit en herlaad de pagina om deze site te blijven gebruiken.
Bedankt!

Klik hier voor een uitleg over het uitzetten van uw adblocker.

Meld je nu aan voor onze dagelijkse nieuwsbrief en blijf up-to-date met al het laatste nieuws!

Abonneren Ik ben al ingeschreven
4 & 5 februari in Venlo, 11 & 12 februari in Aalsmeer

TICA Trends & Trade trapt voorjaar 2022 af met feestelijke beurs

Een nieuw inkoopseizoen gaat van start! Dat viert TICA op 4 en 5 februari in de inkoopcentra te Venlo en op 11 en 12 februari in Aalsmeer. "Bezoek TICA Trends & Trade tijdens de Look, Feel & Buying days en shop de nieuwste collecties, doe volop inspiratie op en bezoek inspirerende kennissessies!", meldt de organisatie.

''Tijdens dit 2-daagse evenement word je volop geïnspireerd, ontdek je leuke acties en kun je smullen van een heerlijk hapje en drankje. Veel exposanten zijn deze dagen aanwezig, hebben een aanbieding of geven een demo in hun stand. Kom langs bij onze vestigingen in Venlo en Aalsmeer, laat je inspireren en doe jouw voordeel met acties en kennissessies!''

''Tijdens de Look, Feel and Buying days zijn wij volgens reguliere openingstijden geopend.''

Meer informatie:
TICA Trends & Trade
www.tica.nl 

Publicatiedatum: