Schrijf je in voor onze dagelijkse nieuwsbrief om al het laatste nieuws direct per e-mail te ontvangen!

Inschrijven Ik ben al ingeschreven

U maakt gebruik van software die onze advertenties blokkeert (adblocker).

Omdat wij het nieuws gratis aanbieden zijn wij afhankelijk van banner-inkomsten. Schakel dus uw adblocker uit en herlaad de pagina om deze site te blijven gebruiken.
Bedankt!

Klik hier voor een uitleg over het uitzetten van uw adblocker.

Meld je nu aan voor onze dagelijkse nieuwsbrief en blijf up-to-date met al het laatste nieuws!

Abonneren Ik ben al ingeschreven
Inkoopbeurs voor woonaccessoires en cadeauartikelen

showUP twee maanden verschoven

"Gegeven de huidige omstandigheden rondom corona hebben we besloten showUP te verplaatsen naar 3 en 4 april 2022." Dat meldt de organisatie van de inkoopbeurs voor woonaccessoires en cadeauartikelen, die in handen is van Maya Kol en Daan van Trigt.

"Wij hadden gehoopt om begin januari zicht te hebben op verbeteringen en op basis daarvan te besluiten de beurs op de geplande datum te houden. Echter, nu er geen betere vooruitzichten zijn en de cijfers zelfs weer oplopen kunnen we eigenlijk niet anders dan een nieuwe datum voor showUP te kiezen. De onzekerheid over de maatregelen die nĂ¡ de lockdown gelden draagt ook bij aan ons besluit.
Gelukkig hebben we een geschikte datum voor showUP in de Expo Haarlemmermeer gevonden op 3 en 4 april."

Gerelateerde artikelen → Zie meer