Schrijf je in voor onze dagelijkse nieuwsbrief om al het laatste nieuws direct per e-mail te ontvangen!

Inschrijven Ik ben al ingeschreven

U maakt gebruik van software die onze advertenties blokkeert (adblocker).

Omdat wij het nieuws gratis aanbieden zijn wij afhankelijk van banner-inkomsten. Schakel dus uw adblocker uit en herlaad de pagina om deze site te blijven gebruiken.
Bedankt!

Klik hier voor een uitleg over het uitzetten van uw adblocker.

Meld je nu aan voor onze dagelijkse nieuwsbrief en blijf up-to-date met al het laatste nieuws!

Abonneren Ik ben al ingeschreven

Mark Voncken stapt over naar Brabantia

Per 1 november 2021 is Mark Voncken de nieuwe Chief Marketing & Innovation Officer bij Brabantia. Hiervoor was hij Consultant bij Metyis en vervulde hij diverse internationale marketing- en directieposities bij Procter & Gamble en FrieslandCampina. Dat meldt MarketingTribute.


Mark Voncken.

In zijn nieuwe rol bij Brabantia wordt Voncken verantwoordelijk voor alle marketing, innovatie, digitalisering en IT. Tijn van Elderen, CEO Brabantia: "Brabantia is de afgelopen jaren uitgegroeid tot een internationaal designmerk dat bekend staat om zijn praktische, stijlvolle en duurzame keukenaccessoires en huishoudelijke artikelen. Een aantal jaar geleden zijn we gestart met de herpositionering van Brabantia. Ik ben trots op waar we nu staan, maar de markt en de wensen van onze consumenten veranderen snel. Het is dan ook essentieel om ons merk en onze producten door te blijven ontwikkelen en stappen te blijven zetten op de verdere digitaliseren van ons merk en onze organisatie. Ik ben blij dat Mark Voncken ons managementteam komt versterken en ik kijk er naar uit om samen met hem en zijn team de volgende stappen zetten."

Bron: MarketingTribute

Publicatiedatum: