Schrijf je in voor onze dagelijkse nieuwsbrief om al het laatste nieuws direct per e-mail te ontvangen!

Inschrijven Ik ben al ingeschreven

U maakt gebruik van software die onze advertenties blokkeert (adblocker).

Omdat wij het nieuws gratis aanbieden zijn wij afhankelijk van banner-inkomsten. Schakel dus uw adblocker uit en herlaad de pagina om deze site te blijven gebruiken.
Bedankt!

Klik hier voor een uitleg over het uitzetten van uw adblocker.

Meld je nu aan voor onze dagelijkse nieuwsbrief en blijf up-to-date met al het laatste nieuws!

Abonneren Ik ben al ingeschreven
Livingfurn en Brix: positieve vibe op meubelbeurs in Brussel

''Bezoekers zijn bereid te kopen; enthousiasme straalt van de gezichten af''

De Meubelbeurs Brussel is in volle gang. Nog tot en met woensdag 10 november staan de deuren van het Brussels Expo gebouw wijdt open voor het grote publiek om de nieuwste collectie van de vele exposanten te komen bewonderen.


Gezellige drukte in de stand afgelopen weekend tijdens de MBB.

Ook meubelgroothandel Livingfurn en Brix staan als exposant op de meubelbeurs en presenteren er de nieuwste collecties. Deze worden volgens eigenaar Matthijs Bakker goed ontvangen. ''Het enthousiasme straalt van de gezichten af, van zowel de standhouders als de bezoekers. We hebben al veel bezoek mogen ontvangen en de mensen die komen zijn ook bereid te kopen. Je merkt dat de branche weer toe is aan handel en nieuwe producten. Dit heeft natuurlijk allemaal even wat stilgelegen. Je merkt dat bezoekers zin hebben om naar de beurs te komen en bereid zijn aankopen te doen.''

Tijdens de beurs worden alle nieuwste collecties gepresenteerd met veel organische vormen en nieuwe materialen; denk hierbij aan marmer, mangohouten meubelen in nieuw jasje. ''De nieuwste collecties zijn dus bestaande materialen die gecombineerd zijn met nieuwe ontwikkelde finishes die in de afgelopen coronaperiode zijn ontwikkeld.'' Volgens Matthijs worden de nieuwste collecties heel goed ontvangen en wordt en positief op gereageerd. 

Meubelbeurs Brussel vindt plaats van 7 tot en met 10 november 2021. Livingfurn - Brix is te vinden in  Hall 8 stands 310/312.

Meer informatie:
Livingfurn - Brix
[email protected] 
www.livingfurn.nl 
www.brix-collection.com