Schrijf je in voor onze dagelijkse nieuwsbrief om al het laatste nieuws direct per e-mail te ontvangen!

Inschrijven Ik ben al ingeschreven

U maakt gebruik van software die onze advertenties blokkeert (adblocker).

Omdat wij het nieuws gratis aanbieden zijn wij afhankelijk van banner-inkomsten. Schakel dus uw adblocker uit en herlaad de pagina om deze site te blijven gebruiken.
Bedankt!

Klik hier voor een uitleg over het uitzetten van uw adblocker.

Meld je nu aan voor onze dagelijkse nieuwsbrief en blijf up-to-date met al het laatste nieuws!

Abonneren Ik ben al ingeschreven

'Duurste keuken ter wereld komt uit Nederland'

De duurste keuken ter wereld is ontworpen en bedacht in Brabant. 1,1 miljoen euro moet hij kosten. Dat meldt zakenblad Quote. De keuken is ontworpen door Culimaat Keukens. Er is gewerkt met kostbare materialen zoals bijvoorbeeld diamanten, bladgoud en roggeleer.
De achterkant van de keuken wordt gevormd door semi-precious stones, die op marmer lijken, maar het niet zijn. De stenen zijn half doorschijnend, wat ervoor zorgt dat de ledlampen die erachter zitten een magisch effect geven. "Alleen al de kostprijs van die stenen bedraagt een paar ton", zegt Willem van der Krieken van Hoog.design.



Bijzonder is vooral ook dat de twee imposante keukeneilanden draaibaar zijn. Zo kun je ze naast elkaar opstellen, maar met een druk op de knop ook voor een U-vorm kiezen. Ook de bijgeleverde kasten laten zich soepel heen en weer bewegen.

Bekijk hier meer foto's van de keuken.



Publicatiedatum:

Gerelateerde artikelen → Zie meer