Brand treft productiebedrijf Meubitrend

Er is woensdagochtend (16 december) brand uitgebroken bij het Osse productiebedrijf Meubitrend aan de Grevelingenmeer. De brand begon in het ketelhuis van de meubelfabrikant. Volgens de brandweer gaat het blussen nog uren duren. Dat meldt Omroep Brabant.

Rond 9 uur waren de vlammen zo goed als gedoofd en was er nog een flinke rookontwikkeling. FOTO'S BRANDWEER OSS

De eerste melding kwam ongeveer kwart voor 6 in de vroege ochtend bij de alarmcentrale binnen. 'Na 43 minuten werd opgeschaald naar 'grote brand'. De brandweer is uitgerukt met 1 tankautospuit en 1 hoogwerker en krijgt assistentie van omliggende korpsen. Korpsen uit onder meer Zeeland zijn gealarmeerd om assistentie te verlenen', meldt Alarmeringen.nl.

Een update van de ontwikkelingen rond deze brand volgt later vandaag.


Publicatiedatum:
Auteur:
©



Ook onze nieuwsbrief ontvangen? | Klik hier


Ander nieuws uit deze sector:


Schrijf je in voor onze dagelijkse nieuwsbrief om al het laatste nieuws direct per e-mail te ontvangen!

Inschrijven Ik ben al ingeschreven

U maakt gebruik van software die onze advertenties blokkeert (adblocker).

Omdat wij het nieuws gratis aanbieden zijn wij afhankelijk van banner-inkomsten. Schakel dus uw adblocker uit en herlaad de pagina om deze site te blijven gebruiken.
Bedankt!

Klik hier voor een uitleg over het uitzetten van uw adblocker.