"Met trots laten we u weten dat de Spectrum Studio in Eindhoven is geopend", laat een woordvoerder namens het meubelbedrijf weten. "In onze studio laten we een groot deel van de collectie zien en hebben we tevens ons kantoor. De Spectrum Studio bevindt zich op Strijp R in een voormalig Philips pand op het terrein van Piet Hein Eek."
De nieuwe vestiging van Spectrum is te bezoeken van maandag tot en met vrijdag van 09:00-17:00. Ze verzoeken om vooraf een afspraak te maken voor een bezoek. Dit in verband met het coronavirus.
Spectrum herstofferen
"Tijdloze en duurzame ontwerpen, dat is waar onze collectie om bekend staat. We krijgen dan ook dagelijks aanvragen voor het opnieuw bekleden van stoelen, fauteuils en banken. De meeste Spectrum modellen kunnen wij voor u opnieuw stofferen, of ze nou een paar jaar oud zijn of al 60 jaar mee gaan."
Meer informatie:
Spectrum Design
www.spectrumdesign.nl