Beurs HoutPro+ verschoven naar volgend jaar november

"Als Prodinter Holland zitten we niet stil, komen we met een nieuwe collectie"

"Deze week zou de beurs HoutPro+ zijn, maar helaas gaat deze niet door. Als Prodinter Holland zitten we niet stil en komen we met een nieuwe collectie", laat accountmanager Ellie Hettema van genoemde groothandel weten.
Het bedrijf heeft als specialisatie decoratief 'sier meubelbeslag'​ zoals: meubelknoppen, -grepen en -poten. "We zijn
continu bezig met het uitbreiden van ons assortiment, het ontwikkelen van nieuwe en aanpassen van bestaande producten. We houden hierbij altijd rekening met een goede functionaliteit en de laatste trends."

Ellie Hettema (links) en Tessel Veling belichten de nieuwe collectie.

Prodinter zou deze week deelnemen aan HoutPro+, een driejaarlijkse event voor de houtverwerkende nijverheid en aanverwante sectoren in Nederland. Vanwege Covid-19 is deze verschoven naar november 2022. Om haar klanten toch goed van dienst te zijn heeft Prodinter een nieuwe folder (onder de titel the finishing touch; what's new...) uitgebracht en daarbij een film gemaakt.  

Volgens de groothandel komen momenteel organische vormen veel terug in het interieur. "Hout, ronde vormen en gekleurde stoffen. Onze
houten grepen sluiten hier mooi bij aan. Wat daar lijnrecht tegenover staat zijn onze grepen met ribstructuur. Een strakke greep voor een bijzondere uitstraling. Met massief onbehandeld messing kunt u alle kanten op. Door het dynamische materiaal ontstaat geleidelijk aan
een natuurlijk patina. Wat wij ook graag belichten zijn grepen in de afwerking zwart nikkel. In combinatie met rookglas krijgt een interieur
een hedendaagse look met een retro twist", is in de folder te lezen. Deze is via info@prodinter.com te bestellen.

In deze video wordt door Ellie Hettema en Tessel Veling de nieuwe collectie toegelicht.

Meer informatie:
Prodinter Holland BV
Atoomweg 4
1627 LE Hoorn
tel: +31 229 273093
info@prodinter.com
www.prodinterholland.com


Publicatiedatum:
Auteur:
©



Ook onze nieuwsbrief ontvangen? | Klik hier


Ander nieuws uit deze sector:


Schrijf je in voor onze dagelijkse nieuwsbrief om al het laatste nieuws direct per e-mail te ontvangen!

Inschrijven Ik ben al ingeschreven

U maakt gebruik van software die onze advertenties blokkeert (adblocker).

Omdat wij het nieuws gratis aanbieden zijn wij afhankelijk van banner-inkomsten. Schakel dus uw adblocker uit en herlaad de pagina om deze site te blijven gebruiken.
Bedankt!

Klik hier voor een uitleg over het uitzetten van uw adblocker.