Schrijf je in voor onze dagelijkse nieuwsbrief om al het laatste nieuws direct per e-mail te ontvangen!

Inschrijven Ik ben al ingeschreven

U maakt gebruik van software die onze advertenties blokkeert (adblocker).

Omdat wij het nieuws gratis aanbieden zijn wij afhankelijk van banner-inkomsten. Schakel dus uw adblocker uit en herlaad de pagina om deze site te blijven gebruiken.
Bedankt!

Klik hier voor een uitleg over het uitzetten van uw adblocker.

Meld je nu aan voor onze dagelijkse nieuwsbrief en blijf up-to-date met al het laatste nieuws!

Abonneren Ik ben al ingeschreven

ISH 2021 wordt een ‘hybride’ evenement

De organisatoren van ISH, ’s werelds meest toonaangevende vakbeurs op het gebied van duurzaam en verantwoord water- en energieverbruik, hebben aangekondigd dat de ISH-vakbeurs vanwege de Covid-19-pandemie in 2021 in de vorm van een hybride-evenement plaats zal vinden.

Onlangs lieten de organisatoren weten dat de ISH 2021 aangevuld zal worden met een uitgebreid digitaal programma om klanten te kunnen bereiken die niet in staat zijn het fysieke evenement in de Messe Frankfurt bij te wonen.

Het aanvullende digitale programma zal uit drie onderdelen bestaan, waaronder de Media Package Manager, dat exposanten de mogelijkheid biedt om zich naast hun fysieke stand op de vakbeurs te presenteren via een digitaal bedrijfsprofiel.

Ook zullen exposanten de gelegenheid krijgen om hun productpresentaties wereldwijd te live-streamen vanuit de nieuwe, compleet uitgeruste webstudio in het expositiecentrum.

De beurs zal van 22 - 26 maart 2021 plaatsvinden in Frankfurt am Main.

Ga naar www.ish.messefrankfurt.com voor meer informatie en om in te schrijven.

Bron: KBBDaily

Publicatiedatum: