Lieke van Lexmond en Waldemar Torenstra spelen de hoofdrol in de nieuwe feel good film Zwanger & Co van producent Nijenhuis & Co. De opnames gaan in september van start en de film verschijnt volgend najaar in de bioscoop. Beter Bed is te zien in een aantal scènes in de film en klanten maken onder andere kans om met een figurantenrol hun debuut te maken op het witte doek. En dat is niet het enige, want ze maken ook kans om kaarten te winnen voor de première van Zwanger & Co en een meet-en greet met de cast.
In de nieuwe speelfilm Zwanger & Co draait alles om familie en familie-uitbreiding. Wat moet je doen om een goede ouder te zijn? In Zwanger & Co gaat de kijker hier op een grappige en vooral herkenbare manier achter komen. Beter Bed speelt een leuke en passende rol in de nieuwe film. Zo komt de slaapspecialist in een aantal scènes voor waar alles draait om de gezinsuitbreiding van een jong stel dat in een nieuwbouwwijk komt te wonen.
“In de film zijn juist die humoristische en herkenbare slaapkamermomenten te zien. Dit sluit heel goed aan bij onze inzichten over de nieuwe slaapkamer van Nederland, waarin het gaat over meer dan slapen alleen.” zegt Perijn Hoefsloot, directeur Customer Experience & Marketing bij Beter Bed.
De wensen van de consument in het slaapkamerdomein ontwikkelen zich in rap tempo. Waar de slaapkamer eerder functioneel werd ingericht, is het nu steeds belangrijker om deze naar je eigen persoonlijke gebruik, smaak en gevoel in te richten. Het is dé plek waar we ons even terugtrekken uit de hectiek van de dag, quality time hebben met het gezin, of een leuke film kijken met onze partner.
“We zijn natuurlijk erg trots op deze bijzondere samenwerking. Het sluit perfect aan bij onze marketingcampagne ‘de nieuwe slaapkamer van Nederland’. Daarnaast worden er tal van leuke activiteiten voor klanten georganiseerd samen met Zwanger & Co”, aldus Hoefsloot.
Meer informatie:
Beter Bed
www.beterbed.nl


Abonneren
Vacatures
- Accountmanager Zuid-Nederland (fulltime) | Zimmer+Rohde
- Assistent Store Manager / Senior Interior Designer | RAW Interiors
- Accountmanager Cedeko Oost Nederland (M/V)
- E-commerce specialist | Mars & More
- Online Marketeer | Mars & More
- Junior Interieuradviseur / Verkoopmedewerker | Luxury By Nature
- Senior Interieurontwerper | Luxury By Nature
- Verkoopmedewerker Showroom | Table du Sud
- Verkoper | Domstad Slaapspecialist
- Retail shop assistent | Furnified Brandstore Amsterdam
Top 5 - gisteren
- GBS Keukens na dik 2 jaar failliet
- Rechtbank Haarlem verklaart vloerenbedrijf in staat van faillissement
- ''Het inrichten van een project op dit niveau is een delicate operatie!''
- 'Aanschaf van nieuw beddengoed draait voor Erik uit op een nachtmerrie'
- Extremis verwelkomt nieuwe CEO om bedrijf naar internationale groei te loodsen
Top 5 - afgelopen week
- Groothandel in woonaccessoires failliet
- Meubelgroothandel failliet verklaard
- Veldeman Group legt laatste hand aan transformatieplan om toekomstgericht te verstevigen
- 'Op weg naar de toekomst van interieur en decoratie met innovatieve groei en verfijnde collecties'
- Zo creëer je een moderne uitstraling in jouw huis
Top 5 - afgelopen maand
Weer
Slaapspecialist partner van speelfilm met Lieke van Lexmond en Waldemar Torenstra
Publicatiedatum:
Ook onze nieuwsbrief ontvangen? | Klik hier
Ander nieuws uit deze sector:
- 2023-03-21 Kers op de taart voor nieuwe Sleepfast.nl pand
- 2023-03-21 Beter Bed investeert fors in data science
- 2023-03-20 "Het zijn heftige tijden en toch blijven we ontwikkelen... Juist nu!"
- 2023-03-17 Nieuw merk pakt uit met zijden kussenslopen
- 2023-03-17 'Alleen genoeg uren slaap krijgen is onvoldoende'
- 2023-03-17 'Snelle, kleurrijke make-over van je slaapkamer'
- 2023-03-17 Eén op vijf ernstige auto-ongelukken veroorzaakt door slaaptekort
- 2023-03-16 Auping presenteert voorjaarscollectie bedtextiel
- 2023-03-16 Veldeman Group legt laatste hand aan transformatieplan om toekomstgericht te verstevigen
- 2023-03-15 Belgische startup Sunrise haalt miljoenen op
- 2023-03-14 "Aantal prachtige trendkleuren, natuurlijke tinten en bijhorende stoffen samengesteld"
- 2023-03-13 Sterke omzetgroei en groter marktaandeel in 2022 voor Beter Bed Holding
- 2023-03-10 Ecolife Beds lanceert verschillende vernieuwingen in haar collectie bedden
- 2023-03-09 Winkelketen haalt 360 miljoen dollar op, maar heeft ruim 1 miljard nodig
- 2023-03-08 'Bouw beddenfabriek verloopt volgens planning'
- 2023-03-07 Belbus BNNVARA in actie: 'Veel klachten over Beddenleeuw, ligt de boxspringboer soms te slapen?'
- 2023-03-07 Slapen tussen bedwantsen komt vaker voor
- 2023-03-06 Order voor maken van stalen ledikanten legde basis voor 88 jaar OOST Slaapcomfort
- 2023-03-03 Luchtige Breezyblanket voelt heerlijk aan en zorgt tegelijk voor kleurrijk accent
- 2023-03-01 'Een industriële slaapkamer met werelds karakter'