Schrijf je in voor onze dagelijkse nieuwsbrief om al het laatste nieuws direct per e-mail te ontvangen!

Inschrijven Ik ben al ingeschreven

U maakt gebruik van software die onze advertenties blokkeert (adblocker).

Omdat wij het nieuws gratis aanbieden zijn wij afhankelijk van banner-inkomsten. Schakel dus uw adblocker uit en herlaad de pagina om deze site te blijven gebruiken.
Bedankt!

Klik hier voor een uitleg over het uitzetten van uw adblocker.

Meld je nu aan voor onze dagelijkse nieuwsbrief en blijf up-to-date met al het laatste nieuws!

Abonneren Ik ben al ingeschreven

Jysk voor vierde keer voor de rechter gesleept

De bedden- en meubelwinkelketen Jysk is opnieuw veroordeeld tot een boete van € 30.000, - voor het onjuist labelen van houten producten. Er is een rechtszaak aangespannen tegen de Deense winkelketen omdat ze een tafel hadden bestempeld als 100% eikenhout maar bij nader onderzoek bleken er grote delen van es in te zitten.



De rechtbank zag dit als een overtreding van de wet tegen oneerlijke concurrentie. Het Deense Jysk kan nog in beroep gaan tegen de uitspraak.

De natuurbeschermingsorganisatie WWF van Duitsland had in het verleden al meermaals gekeken naar de houtproducten van het bedrijf en kwam onjuiste informatie tegen over de herkomst en de gebruikte houtsoort. Sinds 2014 het bedrijf al vier keer voor de rechter gedaagd voor ten onrechte aangegeven houtsoorten. Met de huidige uitspraak lopen de boetes nu op tot € 70.000, aldus WWF.

Bron: Euwidmoebel

Publicatiedatum:

Gerelateerde artikelen → Zie meer