Dit zijn de drie genomineerden voor de Interior Design Awards in de categorie Accessoires

Wat zijn de mooiste en meest duurzame designproducten van dit moment? Deze week zijn de nominaties voor de Sustainable Interior Design Awards door de jury bekend gemaakt. Meer dan 30 designlabels en ontwerpstudio’s stuurden samen 44 producten in van het meest duurzame merk die in 2019 en 2020 op de markt zijn gebracht. In drie delen stellen we de genomineerden voor.
Vandaag deel 03/03: de categorie Accessoires.

Colour & Structure vloerkleed van Desso



De Colour & Structure vloerkleden behoren tot één van de drie genomineerden van de Sustainable Accessories Product Awards 2020. Deze vloerkledencollectie van het Nederlandse merk Desso bestaat uit drie textielontwerpen die elk in zes kleurcombinaties mogelijk zijn. De natuurlijke look and feel in combinatie met de kleurrijke composities geven deze kleden een speciaal en bijzonder karakter. De ontwerpers van Desso hebben zich tijdens het ontwerpen laten inspireren door de oude handgeweven technieken waar de linnen kamerbreed ontwerpen van Benno Premsela uit de jaren 80 een voorbeeld van zijn. Voor elk vloerkleed worden ECONYL® garens gebruikt die gemaakt zijn van 100% geregenereerde polyamide garens. Deze garens zijn afkomstig van onder andere oude visnetten uit de oceaan. 

Goldleaf gordijn van A House of Happiness



Het Goldleaf gordijn behoort tot één van de drie genomineerden van de Sustainable Accessories Product Awards 2020. Dit gordijn heeft een chique en glanzende voorzijde met een waterbesparende print. Het ontwerp bestaat uit zowel horizontale als verticale lijnen waarbij een sierlijk bladmotief zichtbaar is. De inspiratie voor dit ontwerp komt uit de moderne, rijkelijk gedecoreerde hotellounges waar gevoel van luxe centraal staat. De kleur van de print past helemaal thuis in de huidige interieurtrends waarbij zwarte afwerkingen en accenten goed zichtbaar zijn. De achterzijde van de stof heeft een luxueuze matte look. Het gordijn is verkrijgbaar in drie kleuren: een zilverkleurige stof met turquoise print, een goudkleurige stof met gele print en een glanzende antracietkleurige stof met zwarte print.

Renew dekbed en kussen van Yemeko



Het Renew dekbed en kussen behoort tot één van de drie genomineerden van de Sustainable Accessories Product Awards 2020. Het merk Yumeko introduceerde als allereerste in Nederland de ReNew collectie: dekbedden en kussens van gerecycled dons. Met de introductie van de ReNew collectie wil Yumeko consumenten een duurzaam alternatief bieden voor de slaapkamer en andere bedrijven inspireren met circulaire mogelijkheden. Het dekbed bestaat uit twee delen die je ook aan elkaar vast kunt maken en komt zo het hele jaar door van pas. Het ene deel is voor het voor- en najaar en het andere deel is voor de zomer. Is het nou heel koud? Dan maak je ze aan elkaar vast en heb je een dik dekbed. Niet alleen een duurzaam product, maar vooral ook multifunctioneel.

Meer informatie:
Flinders
www.flinders.nl


Publicatiedatum:
Auteur:
©



Ook onze nieuwsbrief ontvangen? | Klik hier


Ander nieuws uit deze sector:


Schrijf je in voor onze dagelijkse nieuwsbrief om al het laatste nieuws direct per e-mail te ontvangen!

Inschrijven Ik ben al ingeschreven

U maakt gebruik van software die onze advertenties blokkeert (adblocker).

Omdat wij het nieuws gratis aanbieden zijn wij afhankelijk van banner-inkomsten. Schakel dus uw adblocker uit en herlaad de pagina om deze site te blijven gebruiken.
Bedankt!

Klik hier voor een uitleg over het uitzetten van uw adblocker.