Schrijf je in voor onze dagelijkse nieuwsbrief om al het laatste nieuws direct per e-mail te ontvangen!

Inschrijven Ik ben al ingeschreven

U maakt gebruik van software die onze advertenties blokkeert (adblocker).

Omdat wij het nieuws gratis aanbieden zijn wij afhankelijk van banner-inkomsten. Schakel dus uw adblocker uit en herlaad de pagina om deze site te blijven gebruiken.
Bedankt!

Klik hier voor een uitleg over het uitzetten van uw adblocker.

Meld je nu aan voor onze dagelijkse nieuwsbrief en blijf up-to-date met al het laatste nieuws!

Abonneren Ik ben al ingeschreven

Hoog bezoek op productiesite Decospan

Gisteren, maandag 17 augustus stelde Vlaams minister van Werk en Innovatie en viceminister-president Hilde Crevits de ๐—ฑ๐—ถ๐—ด๐—ถ๐˜๐—ฎ๐—น๐—ฒ ๐—พ๐˜‚๐—ถ๐—ฐ๐—ธ ๐˜€๐—ฐ๐—ฎ๐—ป bij Decospan voor. De tool is een online quick scan, ontwikkeld door Voka-Vlaams netwerk van ondernemingen en Deloitte Belgium, die de digitale maturiteit van elke Vlaamse onderneming meet en stimuleert.

Na een persvoorstelling volgde een rondleiding in de nieuwste productiesite. Deze zet namelijk volledig in op industrie 4.0 en toont hoe Decospan innoveert met de digitalisering van werkprocessen.

Decospan ontwikkelt en produceert producten op basis van fineerhout. "Dat doen we op een creatieve en innovatieve manier, en met respect voor de natuur en het milieu. Decospan creรซert schoonheid met het verwerken van natuurlijk fineerhout. Onze onderneming ontwikkelt op een creatieve en duurzame manier producten op basis van dit edelhout. Onze schatkist met meer dan 160 houtsoorten, ons state-of the art machinepark, ons duurzaam business model en onze flexibele medewerkers ontwikkelen samen met ons nieuwe producten met als doel iedere stakeholder te plezieren."

Bron: LinkedIn

Publicatiedatum: