De uitbraak van het coronavirus geeft ondernemingen ook kansen om creatieve initiatieven te ontwikkelen. Zo ook voor het 51 jaar oude familiebedrijf J. Kersten BV. De onderneming richt zich op de in- en export van woonaccessoires en -decoratie. Twee keer per jaar stelt Kersten BV een nieuw assortiment samen die zij in de showroom aan haar klanten presenteert.
Naar verwachting zal het internationale reisverkeer pas over een paar maanden op gang komen.

Voor Kersten BV reden om op zoek te gaan naar een manier om de sfeer en beleving uit de showroom toch over te brengen op haar klanten.

Hiervoor hebben zij de krachten gebundeld met twee software bedrijven die hen voorzien in de software om door middel van 360 graden foto’s de showroom in kaart te brengen en een ingebouwde video conference functie.

De virtuele tour wordt gekoppeld aan het webshopaccount van de klant. "Hiermee kunnen wij toch in contact blijven met onze klanten en hen op afstand inspireren en assisteren met het samenstellen van een nieuw assortiment. Op deze manier worden de klanten van over de hele wereld bereikt en geïnspireerd om de collectie van Kersten te kopen", laat woordvoerster Denise van Geffen weten.
Meer informatie:
J. Kersten B.V.
Galvanibaan 14
3439 MG Nieuwegein
www.kerstenbv.nl
[email protected]