Met DecoDesign introduceert Forbo Eurocol een nieuw designproduct voor vloer en wand. Een innovatieve en decoratieve afwerking, op basis van een watergedragen acrylaatcoating die wordt opgespoten met SprayCoat, voor een uniek dessin.
Trend
DecoDesign is de nieuwe aanwinst in de lijn van Eurocol surface finishing-producten voor vloeren en wanden. Een trend die enkele jaren geleden werd ingezet, naast het bestaande productaanbod voor het verlijmen en voegen van tegels en het installeren van vloerbedekkingen. DecoDesign is een aantrekkelijk product voor de professionele projectinrichter. Dankzij de korte droogtijden is die in staat een project in ruim één werkdag een fraaie metamorfose te geven.
Warm, duurzaam en comfortabel
Anders dan bij epoxy- en PU-producten, heeft DecoDesign een warme, hoogwaardige en duurzame uitstraling. Daarbij biedt het nieuwe Eurocol-product tegelijk veel comfort en gebruiksgemak. Dankzij de uitgebalanceerde receptuur en het aanbrengen in meerdere lagen, is DecoDesign bovendien kleurvast. Het wordt toegepast op vlakke vloeren en wanden, die hiervoor eerst worden geëgaliseerd.
Klaar na ruim één werkdag
Ook bij de ontwikkeling van DecoDesign heeft Forbo Eurocol weer veel aandacht aan prettige verwerkingseigenschappen. De basiscoating, 330 ColourCoat, leverbaar in acht basiskleuren, wordt eenvoudig aangebracht met een vachtroller. Na droging van deze eerste laag kan de tweede er direct overheen. Vervolgens wordt de coating opgespoten met 331 SprayCoat. Met deze 'pixelspray' verkrijgbaar in drie kleuren, breng je het unieke dessin aan. In combinatie met de acht basiskleuren kan de klant kiezen uit veertien vastgestelde dessincombinaties. De finishing touch wordt gevormd door een 2-componentenlaklaag. Op de vloer zijn twee lagen nodig, op de wand een. De tweede laag op de vloer kan direct op dag 2 worden aangebracht. Op deze manier beschikt de klant na ruim één werkdag over een volledig nieuw, stijlvol en duurzaam interieur.
Meer informatie:
Forbo Eurocol
www.eurocol.nl


Abonneren
Vacatures
- Accountmanager Zuid-Nederland (fulltime) | Zimmer+Rohde
- Assistent Store Manager / Senior Interior Designer | RAW Interiors
- Accountmanager Cedeko Oost Nederland (M/V)
- E-commerce specialist | Mars & More
- Online Marketeer | Mars & More
- Junior Interieuradviseur / Verkoopmedewerker | Luxury By Nature
- Senior Interieurontwerper | Luxury By Nature
- Verkoopmedewerker Showroom | Table du Sud
- Verkoper | Domstad Slaapspecialist
- Retail shop assistent | Furnified Brandstore Amsterdam
Top 5 - gisteren
- Eigenaar van meubelzaak bestraft omdat hij contante betalingen niet meldde
- Hunter Douglas sluit vestiging met 135 werknemers
- Miljoen meter stof failliete Jan Sikkes in de veiling
- Keukenwinkel moet schadevergoeding van duizenden euro's betalen aan Batibouw
- "Prijsverlagingen zijn weer mogelijk en we zijn gestart met nieuwe productgroep"
Top 5 - afgelopen week
- Groothandel in woonaccessoires failliet
- Meubelgroothandel failliet verklaard
- Veldeman Group legt laatste hand aan transformatieplan om toekomstgericht te verstevigen
- 'Op weg naar de toekomst van interieur en decoratie met innovatieve groei en verfijnde collecties'
- Zo creëer je een moderne uitstraling in jouw huis
Top 5 - afgelopen maand
Weer
Forbo Eurocol breidt surface finishing-productenlijn verder uit met DecoDesign
Publicatiedatum:
Ook onze nieuwsbrief ontvangen? | Klik hier
Ander nieuws uit deze sector:
- 2023-03-21 Hoe gegrond is je vloer in de verzekering?
- 2023-03-21 Irene van Ophoven presenteert in Milaan nieuwe textielcollectie
- 2023-03-20 Tegelzaak slaat toe na mislukte McDonald's-deal
- 2023-03-17 Italiaanse producten in Apeldoorn
- 2023-03-17 Stakers Forbo Flooring houden een stille tocht: 'Dit was ooit een sociaal bedrijf'
- 2023-03-17 ''We willen van het atelier een begrip maken bij de Nederlandse interieurprofessionals''
- 2023-03-16 Estillon showt Best Base ondertapijten van gerecycled polyurethaan schuim op BAU 2023
- 2023-03-16 Nieuwe pand van Verhoek Europe buiten Genemuiden wordt warehouse van 10.000m2
- 2023-03-15 Verhoek Europe vertrekt deels uit Genemuiden
- 2023-03-15 TFD-Floortile sleept twee prijzen in de wacht
- 2023-03-15 Oud-ondernemer van Handyfloor roept hulp in: 'Wie wil me helpen?'
- 2023-03-15 Meld je nu aan voor de Flanders Flooring Days
- 2023-03-15 INTR. Vloerendag in teken van lijmen en egaline
- 2023-03-14 Gouden certificaat voor Parador
- 2023-03-13 Vernieuwd beton met CO₂-reductie tot 70% draagt bij aan doelstellingen Betonakkoord
- 2023-03-10 'Massaal uitfluitconcert voor Forbo-directie'
- 2023-03-10 "Productie daalt met 1,2 miljoen m2 vloer, dat zijn zo'n 165 voetbalvelden of 10.000 huizen"
- 2023-03-09 Productieploeg van Forbo Flooring staakt door tot komende maandag 06.00 uur
- 2023-03-09 Magazijn Estillon twee dagen gesloten
- 2023-03-07 'Werk, winkel en woon op een vloer met een sterk en speels karakter'