Vorige week is er in één van de magazijnen van Kees Smit Tuinmeubelen een grote brand geweest. De winkels in Almelo en Amersfoort blijven waarschijnlijk tot halverwege deze week gesloten.
Het bedrijf meldt dat de impact van de brand groter is dan verwacht. Niet alleen zijn de stroom en het internet in het magazijn uitgevallen, ook is het onderzoek naar de water- en rookschade nog steeds in volle gang. Er zit niets anders op dan de deuren van de zogenoemde Experience Stores XXL dicht te houden, zegt algemeen directeur Henk Smit tegen Retail News. "Ik kan je vertellen dat je dit niet zomaar doet, zeker niet in het hoogseizoen. Toch voelt dit als de enige en juiste beslissing."
Naast de fysieke winkels is het ook tijdelijk niet mogelijk om online een bestelling te plaatsen. Het bedrijf meldt dat de geplande nieuwbouw van het distributiecentrum op het XL Businesspark in Almelo niet in gevaar komt.
Bron: Retail News