Schrijf je in voor onze dagelijkse nieuwsbrief om al het laatste nieuws direct per e-mail te ontvangen!

Inschrijven Ik ben al ingeschreven

U maakt gebruik van software die onze advertenties blokkeert (adblocker).

Omdat wij het nieuws gratis aanbieden zijn wij afhankelijk van banner-inkomsten. Schakel dus uw adblocker uit en herlaad de pagina om deze site te blijven gebruiken.
Bedankt!

Klik hier voor een uitleg over het uitzetten van uw adblocker.

Meld je nu aan voor onze dagelijkse nieuwsbrief en blijf up-to-date met al het laatste nieuws!

Abonneren Ik ben al ingeschreven

Meubelzaak moet na 64 jaar sluiten: "We kunnen de verliezen niet blijven opstapelen"

Twee buurlanden die nauw met elkaar verbonden zijn en toch grote verschillen laten zien. Vooral ook in de interieurbranche. Terwijl in Nederland het overgrote deel van de woninginrichters zwarte cijfers schrijft, hebben veel Vlaamse meubelbedrijven het moeilijk om de omzet op peil te houden. Zo moet meubelzaak Vranken in Nieuwerkerken zelfs na 64 jaar noodgedwongen de deuren sluiten.



Volgens TV Limburg kan het familiebedrijf het hoofd niet meer boven water houden en is dus verplicht om te stoppen. "Het koopgedrag van de consument is de laatste jaren enorm veranderd waardoor het bijzonder slecht gaat in de traditionele meubelbranche", schrijft TVL.be.
Op hbvl.be laten de eigenaars Niels en Sven, de derde generatie Vranken, weten dat ze wel moeten sluiten, "omdat we de verliezen niet kunnen blijven opstapelen."



Meer informatie:
Meubelen Vranken
Diestersteenweg 99
3850 Nieuwerkerken
www.meubelenvranken.be
[email protected]

Gerelateerde artikelen → Zie meer