Schrijf je in voor onze dagelijkse nieuwsbrief om al het laatste nieuws direct per e-mail te ontvangen!

Inschrijven Ik ben al ingeschreven

U maakt gebruik van software die onze advertenties blokkeert (adblocker).

Omdat wij het nieuws gratis aanbieden zijn wij afhankelijk van banner-inkomsten. Schakel dus uw adblocker uit en herlaad de pagina om deze site te blijven gebruiken.
Bedankt!

Klik hier voor een uitleg over het uitzetten van uw adblocker.

Meld je nu aan voor onze dagelijkse nieuwsbrief en blijf up-to-date met al het laatste nieuws!

Abonneren Ik ben al ingeschreven

'Voor retailers is Black Friday een belangrijke dag, voor het klimaat een zwarte'

Je kunt geen krant openslaan of mailbox openen of Black Friday komt voorbij. Dille & Kamille, met 35 winkels in Nederland en Belgiƫ, doet daar niet aan mee.



"Voor ons geen Black Friday, maar Green Friday. Voor vele retailers een van de belangrijkste dagen van het jaar, maar een zwarte dag voor het klimaat. Voor het 2e jaar doet Dille & Kamille op Black Friday niet met kortingen mee, maar willen we juist iets goed doen tijdens deze dag. Wij sponsoren in totaal 2500 m2 nieuw bos in Nederland, Belgiƫ en Costa Rica. Op deze manier geven we het voorbeeld aan de wereld om ons heen, iets moois te doen voor de natuur. Bij ons zit geluk niet in korting, maar in het goed doen voor een ander en de natuur", laat een woordvoerder weten.

Publicatiedatum: