Met hun deelname aan Ventura Dubai tijdens Index 2019, gaf New Citizen Design bezoekers een inkijkje in de wereld van interieurs voor new citizens. "De new citizen is een persoon die een ontwerpstroming belichaamt van positiviteit en bewustzijn. Zij koesteren de aarde als hun thuis. New citizens bewegen zich comfortabel tussen hun verschillende rollen thuis, op het werk en in de vrije tijd. Daarom zien we kantoren ontstaan waar gelijkgestemden werken en communities vormen in ruimtes die alles in zich hebben van kantoor, hotel, café of brasserie, thuis en sportclub. Andersom zien we dat ook bij hospitality en particuliere interieurs", vertelt een woordvoerder van New Citizen Design.
Het in Rotterdam gevestigde bedrijf New Citizen Design is agent, ontwikkelaar, projectmanager en adviseur van designproducten en ontwerpen. De design producten zijn naar eigen zeggen niet alleen mooi en bijzonder, ze geven de gebruiker vaak een ander perspectief en mindset. "Niet voor niets werd New Citizen Design geselecteerd voor de trendtour van Love that Design en trok het een volle zaal bij de INDEX Design Talks", vertelt een woordvoerder.
Honderden bezoekers lieten zich fotograferen in Swing Chair, Belvedère Ladder Chair en Paradosso Let it Go. Naast genoemde ontwerpen, toonde het bedrijf: Boredom Cabinet van Nightshop (ook verkrijgbaar in customized series design voor projecten), Heritage Carpets van meesterwerken uit het Rijksmuseum, OASIS vazen, Fog Mirror, RAY coffee table en Christie’s Fabrics.
Meer informatie:
New Citizen Design
Museumpark 25
3062 EA ROTTERDAM
[email protected]
www.newcitizendesign.nl