Oud-Leolux-directeur Jeroen Sanders en zijn vrouw willen begraven worden op het landgoed achter hun woning in Venlo. De gemeenteraad beslist eind oktober over het verzoek. Het college is tegen. Dat meldt Dagblad De Limburger.
Dit kunstwerk is o.a. te zien op Pelgrimshof.
De voormalig topman van de meubelfabriek is in het bezit van een
landgoed van zes hectare. Dat heeft de naam Pelgrimshof meegekregen. "Het L-vormig berkenbos, waarbij de L verwijst naar Leolux, is een privé-initiatief van de voormalig topman van de meubelfabriek", weet de krant te melden.
"Pelgrimshof bestaat uit 93 grote en 16.000 kleine bomen. Sanders heeft het ‘groene hart’ geschonken aan de inwoners van Venlo, de bakermat van het bedrijf. Het is deels toegankelijk als wandelgebied. Sanders en zijn echtgenote vinden het een mooie gedachte om in hun eigen natuur op te gaan na hun overlijden. Zij vroegen eind 2017 toestemming aan de gemeente. Maar de betrokken wethouder Sjors Peeters is tegen.
Lees het complete artikel bij De Limburger.