Schrijf je in voor onze dagelijkse nieuwsbrief om al het laatste nieuws direct per e-mail te ontvangen!

Inschrijven Ik ben al ingeschreven

U maakt gebruik van software die onze advertenties blokkeert (adblocker).

Omdat wij het nieuws gratis aanbieden zijn wij afhankelijk van banner-inkomsten. Schakel dus uw adblocker uit en herlaad de pagina om deze site te blijven gebruiken.
Bedankt!

Klik hier voor een uitleg over het uitzetten van uw adblocker.

Meld je nu aan voor onze dagelijkse nieuwsbrief en blijf up-to-date met al het laatste nieuws!

Abonneren Ik ben al ingeschreven

Nieuwe tegelcollecties van Revigrés

Revigrés introduceert een aantal nieuwe collecties voor keramische muur- en vloertegels. De nieuwe collecties heten Nordik, CityZen, Baltic Grey, Seasons en Elements.

Cityzen Fog Carbon.

De Nordik-collectie betreft tegels in vier verschillende kleuren en in vijf formats, waaronder een nieuw format van 180 cm. De Nordik-tegels zijn qua kleuren en textuur geïnspireerd door natuurlijke materialen, zoals Scandinavische houtsoorten.
De CityZen-collectie komt in vijf kleuren en vijf formats. Het concept achter CityZen draait om een combinatie van serene indrukken en materialen die aan stadsomgevingen doen denken.

Baltic Grey lijkt op een aantal oudere collecties van Revrigés, waarbij gebruik werd gemaakt van een marmerachtig effect. De tegels van Baltic Grey hebben dezelfde aderen die je bij marmer ziet lopen, waarmee een elegante sfeer wordt gecreëerd.
De Season-collectie omvat tegels met kleuren en texturen die de indruk van textiel op moeten roepen. De tegels hebben 7 verschillende kleuren en zijn verkrijgbaar in een afmeting van 30 bij 60 cm.

De Elements-collectie betreft geglazuurde keramische tegels met vier verschillende kleuren, die bij uitstek geschikt zijn voor een minimalistisch interieur.

Bron: Archiproducts

Publicatiedatum: