U maakt gebruik van software die onze advertenties blokkeert (adblocker).

Omdat wij het nieuws gratis aanbieden zijn wij afhankelijk van banner-inkomsten. Schakel dus uw adblocker uit en herlaad de pagina om deze site te blijven gebruiken.
Bedankt!

Klik hier voor een uitleg over het uitzetten van uw adblocker.

App icon
FreshPublishers
Openen in de app
OPENEN

Bijzondere vazen met geslepen stenen voeten

Ontwerper Erik Olovsson van de in Stockholm gevestigde Studio EO heeft een collectie sculpturale vazen ontworpen. De vazen bestaan uit handgeblazen glas gecombineerd met geslepen stenen voeten van graniet, marmer en onyx. De opbjecten zijn gemaakt om het contrast te benadrukken tussen de vloeibare vormen van het glas en de geometrische lijnen van de stenen steunen van de vazen. De collectie bevat zeven verschillende ontwerpen. 

"Ik ben gefascineerd door het gewicht van het materiaal, de geologische geschiedenis en duurzaamheid", vertelde hij aan Dezeen. "Marmer, graniet en onyx zijn organische materialen die mooi werken met de grafische vormen, vanwege hun hardheid en verbazingwekkende natuurlijke patronen en kleuren."

Gerelateerde artikelen → Zie meer