Schrijf je in voor onze dagelijkse nieuwsbrief om al het laatste nieuws direct per e-mail te ontvangen!

Inschrijven Ik ben al ingeschreven

U maakt gebruik van software die onze advertenties blokkeert (adblocker).

Omdat wij het nieuws gratis aanbieden zijn wij afhankelijk van banner-inkomsten. Schakel dus uw adblocker uit en herlaad de pagina om deze site te blijven gebruiken.
Bedankt!

Klik hier voor een uitleg over het uitzetten van uw adblocker.

Meld je nu aan voor onze dagelijkse nieuwsbrief en blijf up-to-date met al het laatste nieuws!

Abonneren Ik ben al ingeschreven
Voorschot Vedum op het honderdjarig jubileum

Klassieke jubileumkeuken voor hedendaags interieur

Keuken- en sanitairspecialist Vedum neemt een voorschot op zijn 100-jarig jubileum met de klassieke keuken Alice Anno 2019. Het gaat om een klassieke Zweedse keuken met moderne functionaliteit.

De kastdeurtjes van deze keuken zijn verkrijgbaar in verschillende vitrine-uitvoeringen, waardoor de keuken licht en dynamisch aanvoelt. De porseleinen gootsteen en de traditionele kraan zorgen voor een klassieke uitstraling. Het werkblad is van een composietsteen die eruitziet als natuursteen, maar die eenvoudig te reinigen is. De keuken biedt volop bergruimte dankzij de speciale hoekkasten.

Vedum Kök & Bad werd in 1919 opgericht door Viktor Lindberg en wordt nu gerund door de gebroeders Magnus en Niklas Efraimsson. Het bedrijf heeft 460 werknemers. In 2017 bedroeg de omzet ongeveer 75 miljoen euro.

Bron:
www.mynewsdesk.com

Publicatiedatum: